Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsis vagyok, szerintet...

Friss jogsis vagyok, szerintetek jó vétel lenne első autónak egy 2 ajtós Mitsubishi Colt 1.3-as benzines 93-ból 850 euróért?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 19:50
 1/8 Vizéli László ***** válasza:
91%

Ha nem kigyilkoltat fogsz ki, akkor tökéletes gyakorló autó.

1.3-as motorjához képest egész fürge. Az első autóm ilyen volt és imádtam annak ellenére is hogy az előző hanyag tulaj miatt Az autó vétálára kb négyszeresét költöttem rá az 5 év alatt.

2015. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Néhány kép a hirdetésből


[link]

-

[link]

-

[link]

-

[link]

-

[link]

-

[link]

2015. ápr. 1. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt a konkrét autót inkább ne.
2015. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kicsit kifejtenéd, hogy miért?
2015. ápr. 1. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert egy agyonbuherált autó vigyorog a képen, a gyári kinézettől elég messze van. Első autónak éppen elmenne, de ha nem akarod hogy elmenjen a kedved az autózástól akkor keress egy olyan állapotút ami még nagyban hasonlít újkori önmagához. Az ilyen "sportos" kinézet arra enged következtetni hogy a tulajdonos szerette fúrni, faragni az autót, ez pedig általában a megbízhatóság rovására szokott menni.
2015. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki a lemezbe befúrja az antennatalpat az más gaztettre is képes.
2015. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vizéli László ***** válasza:
Az antenna gyárilag ilyen. Az enyémbe is ugyan így helyezkedett el az antennája.
2015. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vizéli László ***** válasza:
Első és utolsó vagyok. Magát a tipust ajánlom, de igaza van a másik 71%-osnak :) Gyári állapotút nézegess, mert ha hivatalos műszakira viszed az autót, kezdheted 2 lámpa vásárlással, kipufogóval. Talán a lökösért nem szólnak. A fekete lámpáért még büntit is kaphatsz a rendőrbácsitól.
2015. ápr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!