Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi L200 első autónak?

Mitsubishi L200 első autónak?

Figyelt kérdés

Egy 1994-es Mitsubishi L200 2.5 TD-re (kocka l200) gondoltam elso autonak.

Mi a velemeny rola?

Esetleg valakinek tapasztalatok vele?

(Videken lakom)



2015. aug. 9. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól pakolható, öreg vas, nem kell félteni, strapabíró, jó terepen, és nehéz gallyra vágni. De aki komolyan dolgozik rajta, annak általában azért sikerülni szokott...
2015. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az autó maga jó, ha úgy érzed nem fog gondot okozni vele igy első autóként a parkolás,manőverezés , vedd meg nyugodtan. Nekem az Mitsubishi Galantom van (az se olyan kicsi) , ez az első autóm , városban használom , és eddig 1 év alatt semmi baja nem esett.
2015. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha terepre, földutakra kell, nem rossz választás. Ha országúton használod, tök felesleges ekkora kocsit választanod.
2015. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 cselez ***** válasza:
100%

Igásló! Sokáig dolgoztam Mitsu szervizben, tehát lenne pár jótanácsom:

Nyilván terepezni fogsz vele, ha földútra érsz, célszerű már előre bekapcsolni az összkereket, mert ha már elakadtál késő bánat. Az első kerekek kapcsoló szerkezetei ugyanis nagyon kényesek! Álló helyzetben kapcsolod a 4wd-t majd megindulsz előre kb 1 métret, majd ezt hátrafelé is megteszed. halk kattanások és egy zöld lámpa jelzi, hogy az első agyak összekapcsolódtak. Ha ezt már a sárban teszed, letörhetnek a körmök az automata kapcsolórol.


A vezérműszijak (2db) cseréje szigorúan max 90.000 km-enként, vásárlás után javasolt!


400.000 km futás után a motor általában szép lassan kezd tönkremenni, hengerfej hibák és a motorblokk repedése várható.


egyébként rendkívül strapabíró és megbízható autó!


ui.: a hajtáslánc olajcseréje 45.000 km. vigyázat, a hátsó híd sper difis, specko olaj kell bele!

2015. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huh,hat nagyon szepen koszonom mindenkinek, kulonosen az utolsonak a nagyon hasznos tanacsokert:)
2015. aug. 9. 15:34
 6/8 KÁ ügynök00 ***** válasza:
57%
én inkáb egy új kis autót alánjok
2015. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2005-ös L200-asom van, ez az első autóm.

A világ legegyszerűbb dolga vele parkolni, jó nagyok a tükrei, simán látsz mindent. Célszerű egyébként mindenhova farral beállni.

Én nyugodt szívvel ajánlom a régebbi változatot is, ismerősömnek van 95-ös modellje és nagyon meg van vele elégedve...

2015. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bajer ***** válasza:
Haveromnak L200-as szívó diesel van a 90-es évekből, közel 400 000km-el. Időszakos szervizen kívül csak kipufogórendszert kellett rajta cserélni. Nem kíméli, sokszor rogyásig rakja a platót, olyankor 10 liter felett kajál. Nagyon kemény a rugózása (laprugók), a motorja hatalmas nyomatékú, meg se érzi ha trélerezni kell 1 tonnás autót. Volt, hogy 8-an ültünk a platón, köves dűlőúton 20-al szépen poroszkált. Nincs hozzá csörlő, de haverom nem is ragadt bele a sárba soha. Első autónak talán merész, előbb Nivát vennék gyakorlásképp 1-2 évre.
2015. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!