Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 80 2. 0b vagy audi a4...

Audi 80 2. 0b vagy audi a4 96-00 ( nem jártam utána milyen ccm-is motorokkal adták ki de itt is a benzin lenne a jobb döntés számomra)?

Figyelt kérdés
Melyiket érné meg jobban megvenni? Melyiket egyszerűbb, olcsóbb szerelni, szervizelni ilettve az a4 strapabíró-e?
2015. aug. 25. 06:42
 1/2 Pety001 válasza:
Bár mind a kettö ösrégi autó de szerintem az Audi A4 1.9 TDI mert a 96os azok ilyenek:):de miért is ?: száztíz lőerős TDI,hat literes átlagfogyasztás,az alkatrészellátással sincs gond, de van egynyolcas szívó (125 LE) és turbós-benzines (150-180 LE), illetve 2.5 V6 TDI is szeriintem mind tökéletes választás... a másik autó:Audi 80 B4 2.0 90LE hogy miért nem ? Mert 1 Régi az a4 esek se ujak de a másik az túl régi sok kilométer straqpált motor de kulfoldon még találhatsz jó állapotut..az enyém egy idös bácsié volt és nagyon szép volt...persze ha neked az kell akkor vedd azt azok is jó autok söt:90 LE egy 2.0-s motorban.Érdekes tapasztalataim vannak: először is hogy ez egy igazi túra autó, hiszen a beépített speckó 5. sebesség használatával megfelelő fordulatszám mellett teljesen elfogadható fogyasztást lehet kihozni. Az autó dieseles fordulatokat produkál, ezért nem lehet szétpörgetni az egyébként is elnyűhetetlen agregátot. Amikor mások már dobják a négyest itt még hármasban mozgunk és kb. annyit is pörög mint másoknál négyesben. Érdekes. 6500-ig pörgethető, de teljesen felesleges addig hajtani. Pl. 125 km/h-nál pörög 3000-t 5.ben. Ez egyben a hátránya is, hiszen városban 2000 alatt teljesen lomha. 2000 felett éledezik a motor az alatt halott, rángat, fukdoklik. (70-nél 2000 4.ben.) Itt nincs 60km/h 5.ben!!! A budapesti dugózást, lámpázást, kistávolságok megtételét nem szereti. De ezzel más típusok is így vannak. nkább vidéki használatra ajánlom, hosszútávokra. Elég neki egy 30-40 km-s folyamatos táv és 2-3 litert visszaesik a fogyi a városi 11-hez képest. Klíma érezhetően levesz a teljesítményből. Autópályát, országutat imádja. Nem pörög és kivisz a világból. Nem sportos a 2.0-hoz képest, sőt. Futómű betonból van, a kaszni soha nem rohad meg, ha durván nincs megsértve. Kényelmes és kezelhető, csomagtér teljesen jól kihasználható egy családi utazás esetén is. Enyit tudok eröl az autorol. Remélem segitett :) jah igen és nekem ez a 6. autóm most audi A4 2010-es évjáratu van :D tökéletes autók :)
2015. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most vettem egy 80 b4-et a Superb melle. Alkalmi vetel volt 300-ert, rozsdamentes, szep, megkimelt allapotban. 2.0-as ez is. Szerintem jo auto.
2015. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!