Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Diesel, vagy Benzines családi...

Kopaszsas kérdése:

Diesel, vagy Benzines családi autó?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állunk, és bizonytalan vagyok. Nem mindennapos használatra veszünk autót, mert a városon belül biciklivel/motorral járunk, de néha kirándulni hosszabb távra, nyaralni szoktunk menni, és valami nagyobb autót szeretnénk. A kérdés az, hogy dieselt megéri-e venni. Abból a szempontból, hogy ha elromlik, akkor sokkal drágábban csinálják meg, stb.

Köszönöm!



2014. júl. 22. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Előszór is új vagy használt?

Majd kapsz választ benzinre és dízelre is egyaránt, ezért én nem is nyilatkozom mert úgy is le lesz hurrogva a másik a véleménykülönbségek miatt.

2014. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Az elmondottak alapján Benzinest. Legalább 1.6 -os akár 1.8-as is lehetne. Nektek szerintem felesleges a Tdi. Esetleg adhatnál valami árkategóriát is.
2014. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1- 1,700.000 kategória. Használtban gondolkodunk.
2014. júl. 22. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
kompakt, vagy középkategóriás kombi. Hány gyerek van? Drágább a dízel szervizelése, de nem zárnám ki abból a szempontból, hogy úgyis hosszabb távra használjátok, az fekszik a dízelnek, kevés a hidegindítás, rendesen be tud melegedni, a fogyasztás érezhetően kevesebb, igaz nyugodt állandó tempóval nem akkora a különbség a benzineshez képest, mint városban. Igazából elég sok autót lehetne ajánlani, Az astra és focus kombitól, a passat-ig, mazda 6-ig.
2014. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Focust jó szívvel tudom ajánlani.
2014. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!