Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit?

Első autónak mit?

Figyelt kérdés

Első autóm lenne 1éve van jogsim.

Szempontok:

-2002utáni

-olcsó alkatrészek

-olcsó szervizelhetés

-5ajtós legyen

-SUZUKI NEM

-nézzen ki valahogy egy 18éves fiúnak


Keret rá: 700.000-800.000ft +az átiratás. De mivel a használt autóknál általában cserélni kell ezt azt ezért inkább 500.000-650.000 körül.


Amiket eddig néztem:

-Ford Focus

-Ford mondeo

-Opel Astra G

-Skoda Fabia

-Skoda Octavia

-Seat Cordoba

-Seat Ibiza



Irjatok légyszi róluk.

Vagy mit ajánlotok és mit nem .


Előre is köszönöm.


18/f



2015. aug. 23. 11:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

20-asnak.

Valamit nagyon félre értettél. Nem vagyok milliomos. De egy autó nem csak attól jó, hogy hányszor romlik el.... Nekem fontos, hogy tetszen (nem másnak, hanem magamnak!), vezetés közben ne komorság vegyen körül, adjon valami +-t.

Ez az Astra/Golf/Focus őrület kiidegel. Jó autók, de rengeteg más jó is van, hidd el. 15 saját autóm volt eddig saját erőből ( volt új is, de a legtöbb olcsóbb használt), nem a levegőbe beszélek.

Én 900-ért vettem kocsit 2-éve. Végül egy Rover 75 lett. Semmi gkndom nem volt vele, és ha beülnél, rájönnél, miről beszélek.

2016. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!