Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki tapasztaltabb vagy a...

Aki tapasztaltabb vagy a felsorolásban lévő kocsija volt/van, esetleg szerelő, segítene? (Többi lent. )?

Figyelt kérdés

Szerintetek ezek közül melyik érné meg legjobban?

Mazda 6

Audi A6(C6)

Opel Astra H

Volvo v50

Honda Accord 7. generációs

Rover 75


Max. 1,5 millió lenne rászánva. Mindenképpen kombi lesz.

1.8 fölötti motor.

Ahogy néztem, Volvo, Audi ilyen árral ezekkel a kritériumokkal vagy dízel vagy ha benzines drágább.

Pörgős kocsit szeretnék, ezért szeretnék benzineset inkább, viszont ha van érvetek a dízel mellett akkor szívesen meghallgatom.

Fontos lenne, hogy bírja a strapát, a napi menőkét, a sportos nem nyugis vezetést. Városon kívül/belül vegyesen.

Nekem fontos a külső is, részben ezért is esett a választásom ezekre. Ha ajánlanátok valami mást is, ami nincs a listán, de szerintetek nekem való, úgy gondolom elég nyitott vagyok.

Vezetési élményről is írhattok. Bármi ami eszetekbe jut róluk.

Előre is köszi a választ! :)


2015. aug. 17. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Másfél millióért fiatal prémium szedánt?

Egy fullos Astra-t vegyél ennyiért

2015. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rovert felejtsd el. Én egy Astrát vennék, esetleg ha találsz Hondát akkor azt.
2015. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy nagyon nem egy kategóriák ezek az autók.

Amúgy egyértelműen Audi A6, messze a legjobb az összes közül, mondjuk a Volvo sem lenne rossz egy jó turbómotorral. Az Audiból mondjuk ne álmodj ennyiből C6-ost, ennyiből csak C5 jön ki, viszont abból akár a 2.7-es Biturbo is.

2015. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Astra H és Volvo V50 egy szinten? Átgondoltad ezt? A Volvo inkább a kényelem, a hosszú és kényelmes utazások autója. Rover felejtős szerintem. Én a Volvót venném a feelingje miatt, de ez eléggé személyes vonzódás. Szerintem azt vedd, amelyikkel a legjobban tudnál azonosulni.
2015. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az igazi auto HATUL hajt!


A listadban egy se olyan.

2015. aug. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Astrával mi a baj? Az, hogy astra? Vectra jobb lenne? Vagy magával az opellal van bajod? :D

Utolsó akkor mondj nekem olyan hátsó kerekes autót ami kombi, belefér az árba, belül is szép, kényelmes, 15 évestől nem régebbi és nem bmw vagy merci. Az audival is ez a fenntartásom , hogy ez a 3 márka eléggé státuszszimbólum sok embernek. Ha meg ilyen áron nem találnék csak c5-öt, akkor meg végképp felejtős, mert az nekem olyan "gagyi".

Mazdáról valami? Arról senki nem írt még.

Ha nem egy kategória az összes kocsi akkor az emiatt lehet, mert a listámnál az összeállítás szempontjai ezek voltak:

- Pénz. Ez eléggé leszűkíti a lehetőségeket sajnos.

- Legyen belőle kombi változat.

- Legyen azért benne egy kicsit erősebb motor, tehát ilyet, hogy 1.6-os már eleve nem is néztem.

- Belül legyen szép, kényelmes.

- Kívül is legyen szép, legalábbis nekem szemet gyönyörködtető legyen (ezért is van a rover, kicsit kakukktojásként benne, de annyira nem ragaszkodok hozzá).

- A márkája azért legyen megbízható, japán, német vagy svéd.

2015. aug. 18. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Omegat meddig gyartotta az opel? Az rwd.

Nem tudom a 15evbe belefer e.

amugymeg bmw, merci. Nincs azokkal baj.

Amcsi kocsikban nem vagyok otthon de nekik nincs rwd kombi?

2015. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak egy elsőhajtásos BMW-ről tudok, a nemrég megjelent 2-es családi egyterűről. Amúgy nagyon jó ötlet az Omega, 2003-ban fejezték be a gyártását, a vége felé már sokat változott a belső anyagok minősége terén jó irányba. A régiekben sorra mállottak a műanyag alkatrészek, romlottak el a kapcsolók, jött szét ahol tudott. És elhagyták a BMW lomha 2.5-ös TD-jét, cserébe jöttek az új Opel CR dízelek, meg ha jól emlékszem akkor talán mintha lett volna V6-os benzines is.
2015. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

V6 t szereltem mar otoooomatat.

Hubaaaaxmeg ahogy megy!

Ha a kerdezonek belefer a 2000-2003 akkor nezzen omegat.

V6 vagy ha dizel a vegen levo CR(en nem lattam omegaba cr t de hiszek neked)

2015. aug. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs személyes tapasztalatom, csak gondolom hogy az Opel motorok már azok voltak :D
2015. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!