Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legalkalmasabb autó...

Melyik a legalkalmasabb autó friss jogosítvánnyal rendelkezőknek?

Figyelt kérdés
Viszonylag könnyen vezethető, megbízható autó kellene. Kb. 500-600 ezret tudnék ráfordítani, az autót hosszabb távra szeretném venni. Az oktatóm Renaultot jánlott, de az már magasabb árkategória. Én 3 ajtós Opel Corsára gondoltam. Szerintetek érdemes ilyen tipusút venni?
2008. szept. 5. 17:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Sajnálom, hogy hülyét csinálsz magadból, de nekem nem áll szándékomban "keménykedni" vagy "vagánykodni a haverok, csajok előtt". Nem tudom, néztél e körül manapság a hirdetések közt, de igen csak leestek az autó árak... 5-600 ezerért azért már nem roncsot veszel.

Jaj,, és lány vagyok,, szóval nincs szükségem szülők finanszírozta luxuskocsira...:D

2009. ápr. 15. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!