Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legalkalmasabb autó...

Melyik a legalkalmasabb autó friss jogosítvánnyal rendelkezőknek?

Figyelt kérdés
Viszonylag könnyen vezethető, megbízható autó kellene. Kb. 500-600 ezret tudnék ráfordítani, az autót hosszabb távra szeretném venni. Az oktatóm Renaultot jánlott, de az már magasabb árkategória. Én 3 ajtós Opel Corsára gondoltam. Szerintetek érdemes ilyen tipusút venni?
2008. szept. 5. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ne nézz hülyének, de a legjobb egy Trabant lenne. 2 vagy 4 ütemű, mindegy. Viszont kicsi, jól érzékelhető belőle hogy hol vannak az autó végei, ezért nagyon jól lehet vele parkolni és gyakorolni a parkolást. Ráadásul egyszerű, olcsó hozzá az alkatrész, és még szerelni is megtanulhatsz rajta alapszinten.;)
2008. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Friss jogsihoz tökéletes egy régebbi tipusú Opel Astra,nekem ez volt a kezdő autóm és ez van ma is meg,nagyon jó kis kocsi, a tolatás a legkönnyebb benne,kényelmes és sportos,ráadásul ezek voltak valamikor a rendőrautók is. Jó erős a karosszériája is,nincs papirból mint pl a suzuki! Az enyém már 16 éves,de ma is jól néz ki!!!

Én ezt a tipust ajánlom,sőt nagyon könnyen vezethető,és megbizható, ja ne vegyél 3 ajtósat, tuti megbánnád!!!

Vegyél egy 5 ajtós Astrát!!!!!

2008. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Opel Corsa nem egy rossz választás. Én mondjuk a Suzuki Swiftet javaslom :) Lehet, hogy találsz olyat amit éppen nyugdijjasok használtak és éppen hétvégén elmentek vele a teszkóba :) Valami ilyesmi kisautót kellene kifognod.
2008. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
nekem is a trabant jutott egyből az eszembe. inkább négyütemű és ha már nem otthon a szüleidnél laksz, akkor kombi (bevásárláshoz ideális, mert sok rekesz sör elfér hátul ;) ).
2008. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem Fiat Punto is tökéletes választás lenne.
2008. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
3 ajtóst semmiképpen nem javaslom!Lehet,hogy olcsóbb,de nagyon praktikátlan.
2008. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

A Corsa kezdő autónak nagyon jó. Szerintem.

Azért nem javaslom a trabantot, mert akárhány ütemű is, már kiszolgált autók és nagyon kevesen vállalják a szerelését, ráadásul nem is annyira olcsó az alkatrész hozzá.

Beszerezni sem olyan nagyon könnyű már. A szomszédom négy hónapja szenved a négyütemű trabijával.

Biztonságtechnikailag sem ajánlanám. Mégis csak "papír". Egy baleset esetén törik rendesen.

A fogyasztása sem kevés.

Nekem egy nagyon régi Opel ascona-m van. És 9 literes a fogyasztása, nagyon megbízható autó. De kezdőknek nem javasolnám a méretei miatt.

2008. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. szept. 6. 12:38
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
típusban nincs megkötés szerintem. annyi legyen a lényeg hogy ferde hátú legyen. semmiféleképp sedan. és a felszereltségbe legyen benne szervó kormány. amibe ezek megvannak. azok közül válassz amelyik tetszik! a fogyasztásod ha számít akkor meg kis ccm-is motorral legyen felszerelve.
2008. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
10%
Vegyél egy Hummert! Az biztonságos és nem is drága! Igaz nektek csóróknak minden drága! Tudod mit vegyél? Egy ladát valamelyik romától, talán még nem hajtotta szét és még frissen is lopott! Vegyél Suzukit amiben meg is halhatsz, vagy vegyél Fordot,Peugeotot,Renaultot,Citroent,Skodát,Daciát,Kiát,és még sorolhatnám,de mindebből a legújabb márkát mert ha használtat veszel ,akkor az Írtó ciki ám! Ja és ne hitelre mert az tiszta szégyen hanem kész, ropogós manival fizessél a kocsiért! Mert egy fiatal csávó nehogy már egy roncs ,használt 5-600000 forintos vasba űljön! Hogyan fogsz így vagánykodni a haverok,csajok előtt? Nem is beszélve arról, hogy leégne a pofámon a bőr ha egy rozsdás előttem telefingott ,szaros használt kocsiba kéne ülnöm! Pfúúúj!
2008. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!