Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pitbikeot vagy motort olcsóbb...

Pitbikeot vagy motort olcsóbb fenntartani?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy motort, erdőben használnám szórakozásra. Vannak motoros ismerőseim, és tudom hogy milyen drága fenntartani egy crossmotort, de a pitbike-al is ez a helyzet? Ha vennék 200 vagy max 300 ezerért egy új pitbikeot, karbantartanám, nem gyilkolnám, nem mennék nyélgázon, szóval ha nagyon kímélném elmenne 1-2 évig napi használat mellett crossmotorhoz képest minimális fenntartási költséggel?
2015. júl. 31. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:

pitbike az gyerekeknek való:)

Crossmocit meg crosspályán kell használni, arra lett kitalálva.

Vegyél egy endurot, az tökéletes ilyen hegyi, erdős,bokros, szántásos baromkodásra, és még közúton is közlekedhetsz vele.

2015. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pitbike-al alapból nem szokott gond lenni, csak nagyon sok kinai. Ezért vagy nagyon hamar tönkremegy, és ha valami tönkremegy, alkatrészt a világon nem találsz hozzá.

De például egy jobb fajta, 160 ccm-s pitbike-al jobban el lehet szórakozni, mint egy nagy crossal, és a fogyasztása is jóval kevesebb. Nekem van 250-es crossom, de néha szoktam pitbike-al szórakozni, a 192 centimmel. Igen, röhejes ahogy kinézek rajta, de én szeretem.

2015. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!