Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem olyan autókat...

Totti1993 kérdése:

Tudnátok nekem olyan autókat felsorolni amiket olcsóbb fenntartani mint pl egy G Astrát?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Régi Swift, régi Focus, Yaris, Almera, Fabia,
2015. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jah régi swift, fiat panda, citroen saxo, citroen xsara, golf 4 szivodizel, skoda fabia, honda civic stbstb most ezt így fejből.


Ezekhez olcsóbaz alkatrész, keveset esznek, és mivel nem nagy motorok így az átírás / súlyadó, biztosítás, stb. sem kerül rájuk sokba. A Honda egy kicsit kilóg, mert a gyári Honda alkatrész drága, viszont nagyon megbízhatóak.


"Érdekesség":


3 hónapja vettem egy Citroen Xsara 1.6 16v exclusive autót (110 lovas motor, full extrás: tolatóradar, klíma, fed. comp. tempomat, elektromos tükrök, elektromos ablakok, 4 légzsák, stb. ) 450 000 Ft -ért vettem. 2002-es évjárat, pár dolgot kicseréltettem rajta vásárlás után, új vezérlés vízpumpával együtt, szűrők, olaj, hátsó féktárcsák, és "meglepően olcsó" hozzá az alkatrész, sokat bontanak is belőle, könnyű hozzájutni, merem ajánlani. Országúton 100as tempónál 5. -ben 5,5 körül eszik, városban 6,5 körül tehát nem vészes, az 1,3 -as 8 szelepes Suzuki sem eszik sokkal kevesebbet, és ez sokkal jobban megy.

2015. jún. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!