Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri? Nem sok...

Szerintetek megéri? Nem sok benne a kilométer?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 20. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Kép alapján jónak néz ki. Igaz, az is hülye, aki olyan képet tölt fel az eladó autóról, amin nem néz ki jól, még jobban is, mint élőben. A futásteljesítmény meg nem sok és legalább van rá esély, hogy van köze a valósághoz. De ha soknak találod, várj még 1-2 hetet, majd visszapörög az a számláló valahová 120 ezer környékére, mer' mint tudjuk, itthon ennél többet futott használt autó nem létezik.
2015. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 200 ezer+ még okés, de ez már jóval közelebb van a 300 ezerhez. Bár állapot függő, de én majd 300 ezer km-el nem vennék 10-12 éves autót. Főleg, hogy benzines valószínűleg nem kímélték. Nem azt mondom, hogy 120 ezer km-es autót kell keresni 10-12 éves korban, de ez szerintem sok. Itt már bőven kezdődnek a nagyobb bajok. :S
2015. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez egy baromi kényelmes autó, ezzel nem gond majd háromszázezret lefutni tizenkét év alatt...

...nézd meg közelről, ha a karosszéria nagyjából hibátlan, akkor már csak a motor ne füstöljön...mert ha füstöl, akkor kopott...

ha nem füstöl, és jó olaj van benne, akkor még gond nélkül elmegy kétszázezret...

2015. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 nagy kobcentis, szivobenzin. Na, ezek kimennek a vilagbol, ha picit is odafigyeltek ra.

Nem nez ki rosszul, habar ezt akkor tudod biztosra, ha ott allsz az auto elott. Egy megtekintest siman meger. Ha korahoz kepest rendben, nem fustol, mint ahogy irtak, nem log a felfuggesztese, akkor vedd meg!

2015. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tomcatters ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen autom van csak sima 2.0 literes szivo ... szethajtani meg nem nagyon lehet ezeket (nem lehetetlen ) de ezek arra vannak tervezve,hogy 7000 folott is porgessek gyakran ,es nem megy tonkre tole :) egyebkent az integra type-r civic type-r ek be is ugyan ez a motor van (i-vtec) ..csak a ccm más
2015. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!