Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek sok vagy kevés km...

Szerintetek sok vagy kevés km ez egy 2007-es Passatba?

Figyelt kérdés

2007,4 hónapban gyártott Vw Passatba sok a 166000km?


A képek alapján a kocsi olyan mintha tegnap futott volna le a szalagról, de szerintem csak azért mert a képek készítése elôtt jól lemosták és kiporszívózták! Lényeg a lényegy: nekem tetszik! És szerintem meg is veszem!


Még valami ausztriában is divat hogy visszatekerik az órát?

Mennyibe kerül ft-ba átírni stb. a kocsit?



2015. júl. 14. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha dízel,akkor nyugodtan megduplázhatod(SAJNOS).De állapotot veszünk,nem évjáratot,meg kilómétert.Átírás durván 100.000,regadó meg kalkulátor alapján kiszámolható,a környezetvédelmi osztályba sorolás kódja szerint.
2015. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos....
2015. júl. 14. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha benzines, és igaz lenne, akkor azt mondanám, hogy átlagos. Valóban, az állapot a lényeg, pontosabban a drágább alkatrészek, és a kasztni állapota.
2015. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy nem igaz? Miért állítasz olyant amit nem is tudsz? Azt hiszed hogy nincs amivel szórakozzak és kamu kérdéseket teszek fwl ide? Nem muszály ám ide válaszolgatni Mr. Mindent tudó!
2015. júl. 14. 23:47
 5/9 A kérdező kommentje:
2.0-ás PD elemes dízel motor!
2015. júl. 14. 23:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Jajj, nem úgy értettem! Ne haragudj!

A kilóméter állásra gondoltam, hogy ha valós az állás, akkor az átlagosnak mondható. Rosszul fogalmaztam. Dehogy vonom kétségbe a kérdésed valódiságát! Miért tenném? Bocs mégegyszer!

2015. júl. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz a PD,viszont egy barátomnak volt,és városban bekortyolta a 8-9 litert(DSG váltós).Viszont a CR-ek elmennek 6 literrel még városban is,pályán 5-5,5 körül.
2015. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Oké. Nincs harag elsô válaszoló!!!! ;-)

Másodiknak pedíg csak annyit hogy ez nem DSG-s!

Cr-est pedíg asszem csak 2009-tôl gyártanak!

2015. júl. 16. 00:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagyis elírtam! Második és harmadik válaszoló!
2015. júl. 16. 00:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!