Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 10-15 éves autók közül,...

J.J. McQuade kérdése:

A 10-15 éves autók közül, melyik márkáknak vannak a legjobb automata váltói?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelni vásárlásnál? Dízelhez vagy benzineshez érdemesebb automata váltót venni? Egy 4 sebességes automata váltós autó mennyit pörög 90-nél,130-nál kb? A japán autóknál az automata váltó is tartós (megfelelő karbantartás mellet persze)?

2015. júl. 19. 22:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Kedves válaszoló, "Japánt nem ajánlom" felszólítás és a DSG és a Tiptronikot ajánlod felszólításra felkaptam a fejem. Menj be egy bármilyen szervízbe és kérdezd meg a szerelőt hogy megcsinálná-e a Tiptronik váltós bármidet, első reakció, hogy hisztériás sikoltozás mellett lefutna egy gepárdot is, másodpercenként 200.000Ft emeld a tétet és talán az utca végén megáll az ár hallatán. DSG egy mikronnal jobb, de ha az tönkremegy, javítási költségén bedől az egész Európai Unio.


Akik értenek hozzá higgyétek el nem fognak fórumozni, az a generáció még nem nőtt föl. A kérdezőnek azt ajánlom, hogy menjen el egy automata váltó felújító műhelybe, és kérdezze meg, hogy melyik típust nem látott még, vagy melyiket látja a legkevesebbet.

2017. jan. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%

" kérdezd meg a szerelőt hogy megcsinálná-e a Tiptronik váltós bármidet, első reakció, hogy hisztériás sikoltozás mellett lefutna egy gepárdot is"


Az enyém megcsinálja két nap alatt a Tiptronicot az Audimban, annyiért, amennyibe egy kuplung és egy kettőstömegű lendkerék szett kerül a kéziváltóshoz. Ellenben egy Lexusnál például ő is elakadt, több hét kinlódás után feladta a harcot vele, pedig az egyik legjobb szerelő az országban, tanusithatom.

2017. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Büki Boglárka válasza:
Nekem 20 éve benzines automataváltós hondám van, 40 ezrenként cserélek olajat benne, semmi gond nincs vele, honda automatát vegyél szerintem.
2017. nov. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
4.7 600km-en... a Citroen C3 1.4 dízelünk kb. 9000km alatt ír 4.7 átlagot, ami inkább 4.5, és azért én pont az ellentéted vagyok, dinamikusan megyek vele.
2017. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!