Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Misa123 kérdése:

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és lassan leteszem a jogsit, elkezdtem rajta gondolkozni, hogy milyen autót is kéne venni (saját pénzből) mert nem szeretném, hogy attól függjek, hogy a szüleim mikor hova mennek. Az autóra olyan 100-200 ezer forintot szánnék tehát semmi extra nem kéne csak szeretnék egy olyan kocsit amivel oda megyek ahova és amikor én akarok.

2015. júl. 19. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Opel Corsa
2015. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Corsa is jó, Astra is jó bár ennyi pénzért nagyon lomhát kapsz amivel örülsz ha 2 évig húzod, de bírják azok is, én régi F Astrám 4 évig húzta és a műszakin kívül másra nem kellett költenem rá.


De sokan a Suzuki Swiftet a régi típusút is ajánlják kezdő autónak, megbízható, alkatrész halomra van még a sarki fűszeresnél is. Motorilag nagyon jó gépek, első autónak kiváló, és a korodhoz képest feltételezem hogy nem nagyon van saját kereseted, és így jóval könnyebben fenntudod tartani.


A jelenlegi G astrám is stabil, megbízható járgány bár nem ajánlom kezdő autónak mert költségesebb egy picivel de én ehhez is kaptam alkatrészeket igen jó áron és szerencsére könnyű szerelni is, persze ott már van fedélzeti computer amivel már lehetnek gondok, de amelyik nem az agyon extrázott fajta azzal nincs gond.


Neked kezdésre még annyit mondok hogy inkább benzin motorossal kezdj, mert olcsóbb is az alkatrész hozzá, és gondolom kisebb utakra mennél vele. Dízelt akkor ajánlok ha hosszabb utakra tervezed és nem lesz az hogy napokig fog állni egy helyben. Kezdésre a benzinest sokan jobban ajánlják mint a dízelt, igaz hogy sokak szerint dízelt könnyebb megtanulni vezetni de aki benzinest normálisan megtanulja kezelni annak a dízellel vezetésileg semmi baja nem lesz.


De ez már részlet kérdés.

2015. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Astra F jobb választás. A világból kivisz komolyabb meghibásodás nélkül. Azt mondják rohad, de ki lehet fogni jobb állapotú példányokat.
2015. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát 100-200 ezerért semmi jóra nem számíthatsz.
2015. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
öreg suzuki swiftet.
2015. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!