Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
szívódízelre gondoltam, arra kéne hogy keveset fogyasszon és utánfutót húzzon földutakon, nem szeretném ezzel kínozni a családi Swiftet! Esetleg furgon is jöhet. Keret persze minél kevesebb, ne vérezzen a torka ennyi a lényeg
2015. jún. 24. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg belefutsz.. Ford Sierra 2.3 literes szívó dízel motorral. Nagyon ritka, meg elég régi, de ha az olajcseréket megkapta, akkor az életben nem megy tönkre. De ilyen hasonló célokra szerintem lehet kapni franciákat, azok se rosszak és olcsók.
2015. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pl. egy Pug 205 dízelt mennyiért érdemes nézni?
2015. jún. 24. 20:51
 3/11 A kérdező kommentje:
ez a legdrágább.. szerinted? [link]
2015. jún. 24. 20:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg ugyanebből a típusból a szívó benzines is jó választás. Azokból is volt már injektoros, de a legtöbb az sima karburátoros. Ja és már 120 lóerő, míg a 2.3 D csak 67. Létezett 1.8 TD is, de azok többnyire halottak és sokkal igényesebbek. Jó döntés lehet még a VW is, bár azokkal nincs személyes tapasztalatom. A Sierra szívó dízele amúgy Peugeot motor. Amúgy a Mercedes szívó dízel motorok is kegyetlen sokat kibírnak ám.
2015. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
El kell menni megnézni. Mint ahogy leírtam, a régi Peugeot dízelek még jók. Kérdés, hogy mennyire eszi az olajat, víz folyik-e belőle stb. Ezt csak élőben lehet megtudni. Bár te azt írtad, hogy utánfutózni szeretnél. Ezen nincs vonóhorog.
2015. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
vonóhorgos kéne
2015. jún. 24. 20:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Esetleg ha nem találsz dízelt: [link]

Ez olyan 120 lóerős, durván 2* annyi mint a Peugeot és pakolni is lehet bele bőven, rengeteg a hely.

2015. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez? [link]
2015. jún. 24. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Pancake szerinted egy 2.0 benzines Sierra keveset eszik? :D Igaz, hogy semmi tapasztalatom de esetleg egy régi szívó dízel vento, passat?
2015. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A dízelek biztosan kevesebbet esznek, mint egy 2 literes benzines. Szerintem erősen jobb láb függő, 7-10 liter között. A benzinesekkel személyesen nincs tapasztalatom, csak a márkatársak dicsérik őket rendesen. A Ford 1.8 TD motorját ebből a sima szívóból fejlesztették ki. A TD-nél tartósabb, viszont csak 60 lóerőcske. Az a 170 ezer meg szerintem bőven lehet 470 ezer is. Nagy lutri mindegyik. Fórumokon nézz utána, hogy a konkrét motorok mennyire megbízhatóak. Ott leírják feketén fehéren.
2015. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!