Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

Városi szaladgálós autóra lenne szükségem.Van mellette egy kisteherautóm, szóval nem baj a minél kisebb méret.A feltételek:

Max 6 l fogyasztás (megyeszékhelyen), benzines, kicsi, max 1.4-es, és kényelmes.Sajnos a kényelem miatt a Swift kiesett.Az ár max 450.000.Én a Twingora gondoltam.Jó lesz? Hasznos válaszra megy a zöld.



2015. jún. 23. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jó a Twingo, Totalcaron írtak róla egy jó cikket, keress rá, érdemes elolvasni.
2015. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
ha csak városba kell, akkor miértelme van hogy annyira kényelmes legyen? egy kisautótól amúgy sem lehet nagy kényelmet várni. a tvingó se jobb a swiftnél. viszont nem "papírautó" hanem rönó. többet fog szervizben rohadni és majd járhatsz helyette busszal. :D javaslatom egy: tico, ha már ennyire számít a fogyasztás (is).
2015. jún. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A twingo szuper kis autó.
2015. jún. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi ilyen célra egy ezres corsa-t vettünk.
2015. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az utólsó válaszoló mellet állok!Vegyél egy Opel Corsa 1L

motorral,ráadásul kényelmes is és nem olyan pici mint a twingo!MEgéri Az opel Corsa!


Utóirat:Még ajánlom az 1.2L motort is a corsánál!!!!

2015. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sajnos a Corsa is elég fapados (legalábbis amiben ültem).

A kényelem a hátam miatt fontos, sajnos fiatal korom ellenére iszonyatosan be tud állni egy rossz ülésben.

Köszönöm a válaszokat, jöhet még.

2015. jún. 24. 11:58
 7/12 A kérdező kommentje:
Problem, ha meg tudod indokolni az állításod, miszerint egy Renault sokkal rosszabb egy Faewoonál, várom szívesen, de addig csak 50 %-ot kapsz.
2015. jún. 24. 11:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Pedig én is a Corsa-t mondanám. A fapad pedig a felszereltség függvénye. Rajtad áll áldozol-e rá pénzt.

Ülésre pedig ha nagyon gáz akkor rakd bele az Astra ülését. Még mindig jobban jársz ha ennyiért veszel valami öreg franciát. Mert azzal csak szívni fogsz

2015. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az Astra ülés jó tipp, az biztos jobb egy fokkal.Téged is kérlek, hogy indokold meg, miért lenne több szívás egy Twingoval, mint egy Corsával, miben különböznek műszakilag, mik a problémás pontok a Twingon???

Nekem régen a családban volt Twingo, meg R21 is, teljesen jók voltak, pedig az R21 már akkor is volt kb. 20 éves.

2015. jún. 24. 16:20
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
rönó-->francia = megbízhatatlanság és drága alkatrész. persze ez nagyban függ az előző tulajtól is hogy milyen állapotban tartja, de egy franciánál, ha egyszer beüt a gixer elég pénznyelő tud ám lenni. inkább swift, astra, corsa valamelyikét venném. egy swiftbe is tehetsz sedán vgy gti ülést és máris kényelmesebb lesz (1 fokkal).
2015. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!