Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » V8-ból dízel vagy benzines?

V8-ból dízel vagy benzines?

Figyelt kérdés

Nem a fogyasztásra vagyok kíváncsi elsősorban, hanem inkább az élettartamra. 7-8 éves A8-asok milyen állapotban lehetnek? Gondolom azért hajtották őket rendesen és csak jó szerencsével lehet megkímélt állapotút találni. Az igaz, hogy a motor teljesítménye egyenesen arányos az élettartamával?

Köszi a választ!


2015. júl. 18. 15:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen dízelt vennék, de csak magyarországi, végig visszaellenőrizhető előéletűt, mondjuk 120-150.000 km-el maximum.
2015. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon is helyes, hogy te nem csak a külsőre mész (ányóccas az a lényeg, de a legkisebb motorral), de egy rendes motorral veszed meg. A 4.2-es TDI-knek nincs tipushibájuk, jó motorok, persze sok a km, de nem kell tudomásul venni. És igen, minél nagyobb a motor, annál többet bir, mert egy 330 lovas turbódizel képességeit a mindennapokban lehet a 10%-át használod ki, mig egy 1000-res benzinest 80%-ban.
2015. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!