Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit választanátok? Honda...

Mit választanátok? Honda Accord vagy Volkswagen CC?

Figyelt kérdés

Az Accord 2.2 crdi, a CC pedig 2.0 DSG dízel. Melyik jobb, melyiket érdemesebb venni és miért?


Újonnan érdekel.


2015. júl. 12. 10:23
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Jó a Honda, de bizonyos beképzelt, heveskedő, nagyszájú tulajdonosok miatt nem vennék. Meg már próbáltam is. Olyan hírek is vannak, hogy már nem gyártják majd, vagy Európában nem forgalmazzák ezután.

A CC-t még nem próbáltam, vezetnék egyet. Az a bajom veke, hogy a méretéhez képest nem túl jól motorizáltak, ami erősebb, az meg nagyon drága. Használtan is elég drágák még mindig a régebbiek is és ahhoz képest azok sem elég erősek.

2015. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

""Jó a Honda, de bizonyos beképzelt, heveskedő, nagyszájú tulajdonosok miatt nem vennék. ""


Ember akkor a Bmw,Audi,Passat tulajdonosokról mit mondhatnánk.....ezeknél az embereknél (a nagy százalékuknál ugyanez a helyzet) ráadásul,ezen típusú autók legtöbbször csak fa...ok hosszabbításra vannak...(tisztelet a kivételnek).

És még valami amit nyilván nem tudsz: a Hondának van egy varázsa a Honda név egy legenda, Szoicsiro Honda hatalmas ember volt,mindent a legtökéletesebbre-legpontosabbra akart legyártani,az ő vezetése alatt a Honda gyárban drákói szigor uralkodott,ezért is voltak termékeik utánozhatatlanok és minőségiek ,a legtöbb Honda tulajdonos méltán büszke erre az életfilozófiára és Szoicsiro örökségére és amikor van egy kis büszkeség a mai Honda autó ill. motor tulajdonosokba akkor ez a fajta tisztelet-rajongás köszön vissza,nem pediglen a nagyképűség (természetesen vannak kivételek,de nem ez a jellemző).

2015. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

„ A siker a munkád azon 1%-át reprezentálja, mely abból a 99%-ból ered, melyet hibának neveznek. ”


– Honda Szóicsiró

2015. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Minden Honda motorkerékpár ill. autó szerelmesének ajánlanám a következő kis animációs filmet kötelező darab!! Valamint Soichiro Honda emlékére!


https://www.youtube.com/watch?v=lsNVJLYxZ0s

2015. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Na látod ez az, hogy a Hondákat is farock-hosszabbítónak veszik egyesek építve arra az imidzsre amit még az ősidőkben a Honda elért. Nem kétlem, hogy műszakilag ott vannak a szeren.

A Passatra meg azt mondanám, hogy inkább semleges, a CC még ritka is, én ezért hajlanék afelé. De nekem az első CC széria tetszik én azt vennék, bár csak használtan lehet kapni, hát akkor használtan, de valamelyik erősebb motorral.

2015. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 Tomcatters ***** válasza:
Ha már itt tartunk .. egy autóban nem sok a 230-240e km ... nekünk csqk japán autóink voltak vannak ... es mindegyiket majd 500 ezerrel adtuk el es sose voltak szerelőnél. Kopó alkatrészeken kivul soha semmi bajuk nem volt .. sajnos nagybatyjam golfjaival szemben .. azoknal 240-250 jottek a problemak .. meg is szabadult tőluk es vett egy uj 4 golfot :) nekem személy szerint honda accord van benzines azzal sincs baj és még el is lehet férni benne pedig nem egyszer vittem magam mögött 2 méteres embereket többet is (2) és azt mondták, hogy itt még aludni is lehetne mikor megkerdeztem, hogy kényelmes-e :) ...
2015. okt. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Tomcatters-nek igaza van, az a kilométer a mai autóknál nem sok. Sokan szidják az olasz autókat és az Alfa-t, nekem csak Alfa-m volt. Anno a 156-os (2.4 Jtd) combi Alfa is elment 600 000 km felé és nem költöttem rá a gatyámat csak a szokásos dolgokat kellet cseréltetni, és a mostani 159-es Alfa-m is már 600 000 km felett jár, van egy 1.9-es Fiat Doblo is a családban, már ő is túl van a fél millió kilométeren hiba nélkül. Ha az ember tudja hogy a segge alatt lévő autó mit bír és mit tud, annak megfelelően használja és nem Lauda-nak érzi magát, akkor nincs gond velük, persze egy autógyilkosnak adhatsz akármilyen drága és erős autót, azt is kitudja nyírni.
2015. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!