Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit választanátok? Honda...

Mit választanátok? Honda Accord vagy Volkswagen CC?

Figyelt kérdés

Az Accord 2.2 crdi, a CC pedig 2.0 DSG dízel. Melyik jobb, melyiket érdemesebb venni és miért?


Újonnan érdekel.


2015. júl. 12. 10:23
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
#20. Megjegyezném, hogy Japánban is jobban eladható egy VW mint egy Honda a felsokozép kategóriás autók kozott.
2015. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

Jól van akkor,vegyél VW-t engem aztán nem érdekel,én igazából a kérdezőnek írtam,amiket leírtam azok természetesen nem arról szólnak,hogy mennyivel jobban eladható egy autó...ez csak ebben a nyomorult kis országunkban játszik szerepet.

Amúgy meg kötve hiszem,hogy jobban vennék a japánok a német autót mint a sajátjukat.....nézz már meg egy Japán utcaképet,de mint mondtam engem nem érdekel ez...minden cigány a saját lovát dicséri...így mondja a mondás!

Én tudom mi a különbség a két nemzet között,a Japánok precizitását senki nem fogja űberelni,mert teljesen más szabályok és felfogás alapján dolgoznak,nekik a precizitás életfelfogás.

Valamint ha valaki azért vesz egy autó márkát mert jobban eladható az már eleve fas..ariság...Hidd el nekem,hogy több eladásra váró VW van mondjuk egy használt autó kereskedésben mint Honda,DE LEGYEN ÚGY AHOGY TE GONDOLOD :)

2015. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 schocko ***** válasza:

Csak egyetlen német autó van az első 50-ben a japán eladási toplistán (38.hely):

[link]

2015. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy mondom, de nem azért mert te rábólintottál :)
2015. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

szerintem nem bólintott rá ,azt írja,hogy az első top 50 eladott kocsiból 1db német :D

De ez számomra egyértelmű normálisabb,nemzetek eleve elsősorban a saját termékeiket vásárolják.Svédek pl.volvót,saab-ot (bár az már nincs)

Németek úgyszintén:német autókat

Franciák:franciát stb

2015. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

azért ha egy Honda és egy VW közé odasompolyog egy metálpiros Alfa 159 sedán a 19" alukerekekkel, mindkettő elsüllyed mellette. Ha a szépség számít akkor az Alfa mindent visz, ha pedig újjonan vennél egy Alfa-t például akkor nem kell attól félned hogy megbízhatatlan, sajnos a használtaknál már félni kell. Bocs hogy behoztam egy másik autót a képbe csak volt itt ez a melyik a szebb dolog.


Hogy a kérdésre válaszoljak, ha újjonnan veszed akkor teljesen mindegy, ha ügyelsz rá és nem szar olajat töltesz bele akkor a világból kivisz mindkettő. Azon meg hogy a Hondások lejárják a VW-seket és fordítva, ezen nem lehet változtatni, mindkét rétegnek más tetszik és azt istenítik.

2015. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok,soha nem értettem mi tetszik embereknek az alfákban..nekem nem jön be formailag,ám azért nagy tesói pl.a ferrari a lamborgini, maserati, azok nagyon ott vannak formailag és teljesítményileg is.A régebbi alfákat sorban főtengelyesre hajtották valamint elrepedt a blokk öntvény, hengerfejes lett stb stb,de mint mondtam kinek a pap kinek a papné, nekem a lánya ;-)
2015. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a kommenteket, így lehet leíta már valaki. A dsg váltó az igen meggyőző érv a távolkeletivel szemben! Két váltó van benne két kuplunggal. Az egyikben a páros a másikban a páratlan fokozatok vannak és bekészíti a tehermentes váltó a következő fokozatot ezért nagyon gyors. Jobb a tiptroniknál. Meg Japánból alkatrész?
2015. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Az eladási toplistát nem a prolik írják hanem a tőke...
2015. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

2015 van. Ma már nehéz mellényúlni, ha az ember újonnan vesz autót. Mindkettő sokáig fog még szolgálni, akármelyiket veszed.

A Honda Accord-ról nem tudok tapasztalatot mondani, de nem tartom rossz autónak. Személy szerint inkább Volkswagenes vagyok, mert egyszerűen külsőre jobban tetszenek.


Azt vedd, amelyik jobban tetszik.

2015. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!