Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit választanátok? Honda...

Mit választanátok? Honda Accord vagy Volkswagen CC?

Figyelt kérdés

Az Accord 2.2 crdi, a CC pedig 2.0 DSG dízel. Melyik jobb, melyiket érdemesebb venni és miért?


Újonnan érdekel.


2015. júl. 12. 10:23
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok én is vele egyébként. A DSG és a külső miatt a VW lesz. :) Köszi a válaszokat!
2015. júl. 30. 17:20
 32/47 A.C.A.B ***** válasza:
33%
Ezt nem hiszem el! Közel négy oldalon keresztül szidni a VW-t... Ebből elég, úgyhogy most én fogom szidni a hondát! Nehogy már egy honda jobb legyen mint egy Volkswagen. A német minőség igenis jobb mint a japán! Igaz, nem rég ment tönkre nálunk egy 3-as golf, de ez csak azért történt mert a szerelő rosszul ,,javította" meg. Ez a VW kb 220-230 ezer kilométert és 18 évet futott és SEMMI nagyobb baja nem volt. A VW-k pedig olyan szinten jó autók, hogy nemsokára veszek is még egy hármas golfot! És eszem ágában nem lenne hondát venni. A Volkswagen egy rendkívül megbízható autó. Ezen felül még azt is merem mondani, hogy egy rendes német autó tágasabb, mint egy japán. Több japán autóban is ültem már, de az összesben olyan érzésem volt, mintha nem lehetne rendesen mozogni bennük. Lehet, hogy azért mert közel 2 méter magas vagyok, de ennek ellenére egy VW-ben sokkal kényelmesebben el lehet férni (annak ellenére, hogy pl a golf sem a legnagyobb autók közé tartozik). Összességében tehát a német autók rendkívül megbízhatóak, tágasak (ami nem hátrány) és nem utolső sorban sokkal, de sokkal szebbek!
2015. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
én azt mondom hogy egy autó megbízhatósága a gazdájától függ, ha gyökér, akkor hamar szétmegy a kocsi lehet az akármilyen BMW vagy AUDI vagy bármilyen nagy márka, ha normális gazdája van akkor a világból kimegy akármelyik mai autó. Egy 1.0-ás vagy 1.2-es autótól nem kell azt várni mint egy Ferrari-tól nem kell széttaposni és nem fog szarrá menni de ez csak egy a sok közül.
2015. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

El vagy ájulva a 3-as golftól....csak azért mert nem volt még egy normális japán autód...az meg hogy nem férsz el benne mivel 2méteres vagy az a te bajod :D

És vajon a DSG váltót ki gyártja? csak nem a japánok? ja hogy de!!! :D :D

A japán technikának nincs párja,lehet itt überkedni gyerekek!

2015. szept. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
26%
Aki legalább lelki mélységekben egy nyomi annak jó lesz a japán, aki meg ránézésre is egy nyomi, annak már van is :)
2015. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Utolsó,van egy mondás: boldogok a lelki szegények.....te hozzászólásod alapján nem lehetsz valami észkombájn...ja és nyilván német autód van,vagy az az álmod pfff
2015. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Amúgy senki nem a régi német autókat szidta (1,2,3-as golf,w124 merci,audi 100 stb stb) a régi német gépek még örök életre voltak tervezve,de ezek az újak sajnos már nem olyanok,no nem azért mert nem tudnák megcsinálni ugyan olyanra,hanem mert akkor senki nem vesz alkatrészt,meg új autót sem!!! És ezek tények,ezeken kár vitatkozni is,mert aki szerelői szemmel is látja a mai német autókat az bizton alátámaszthatja ezt a tényt!
2015. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A.C.A.B ***** válasza:
34-es, inkább vagyok elájulva egy német golftól, mintsemhogy holmi japán autót vegyek.
2015. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Akkor legyél elájulva a golftól,kit érdekel ...majd szép lassan eljutsz a Passathoz is ami Magyarországon egy kuriózumnak számít,mert ha másra nem is jó de a fa..ok hosszát biztosan növeli.Lehet hogy mondjuk a régi japán autók szűkebbek voltak ,de azért ma már ezt kiküszöbölik,valamint nézz meg egy új Honda accord vagy egy új Toyota Avensis belsejét és utána magyarázz...vagy nézd meg például egy ufó Civic műszerfalát szerintem azzal nem sok német autó vetekszik....de amúgy a te,illetve a ti dolgotok,hogy kinek mi tetszik,viszont a japán autók megbízhatóságát csak buta ember cáfolja!Hozhatnék itt példákat a moto gp,vagy a rally világából is de teljesen értelmetlen...te német párti vagy és szemellenzőt hordasz...én jónak tartom a német autót is de ezek az új németek már rég nem olyanok mint a 90-es évek beliek.Mondjuk egy R golfot azért elfogadnék (gondolom nem is tudod mi az...mert ugye itthon nem igen van...én vezettem is olyat és igen jó gép,na de az ára is jó,meg természetesen ne hasonlítsunk egy R golfot egy mezei golfhoz... :)
2015. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A.C.A.B ***** válasza:
Először is, nagyon jól tudom mi az az R golf... másodszor pedig szüleimnek toyotájuk van, úgyhogy van személyes tapasztalatom a japán autókkal. Éppen ezért fogok újra golfot venni a régi golf helyett. De ezen tényleg nem érdemes vitázni.
2015. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!