Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van tapasztalatotok a www.auto...

Van tapasztalatotok a www.autotender.eu -ról?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni, hogy hogyan tudnak úgy olcsóbbak lenni, hogy még ő nekik is megérje, én konzultáltam már sok kereskedővel de nem nagyon akartak engedni, pedig amilyen autót szeretnék vásárolni annak most nincs piaca. Vélemények?

2015. júl. 7. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán ezért, mert a weboldal arra a koncepcióra épül, hogy a kereskedők már tényleg az utolsó legalacsonyabb árok kínálják az autókat.

Ebből már azért nem engednek, mert akkor már szinte nem lenne hasznuk. Szinte semmi értelme úgy eladni valamit, hogy nincs rajta haszon még akkor sem, ha kicsi a piaca.

2015. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen ezzel probléma, ha nem éri meg neki, értelemszerűen akkor nem kell eladni, viszont el kell gondolkozni akkor, hogy mi mással kell foglalkozni, mert a vásárló sem hülye, szét fog nézni a piacon, és a legjobb ajánlatot fogja csak elfogadni. Főleg most mikor a kutya sem vesz új autót. Ha nem megy akkor le kell húzni a rolót, ennyi.
2015. júl. 7. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamennyire csak döcöghetnek az újautó eladások, ha még működnek ezek a kereskedések. Valószínűleg nem annak a típusnak az eladásából élnek, amit kevésbé vesznek, azt csak azért tarthatják sokszor megrendelésre, hogy ha mégis rendelne valaki olyat. A válság első éveiben nagyon sok újautós kereskedő bezárta a boltot és most nincsenek olyan nagyon sokan (helyettük az autóbehozatalból élő használtautós nepperek sokasodtak el, de már náluk is túlszaporulat van és nekik is egyre nehezebb), aki meg van, az a pár újautós kereskedő megél.
2015. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!