Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményetek és tapasztalatoto...

Véleményetek és tapasztalatotok szerint melyik a legmegbízhatóbb autómárka?

Figyelt kérdés
Milyen típusú használt kocsit vennétek 0-1 millió Ft között ha ilyen döntés előtt állnátok?
2015. jún. 6. 16:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
wolksvagen golf 2
2015. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akik leszavazták írjanak is okosat...mert addig nincs mivel okoskodni...
2015. jún. 6. 18:05
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Látom nincs jelentkező, akkor beleugatok.


A Vw Golf II egy ősrégi autó, 1M Ft-ért kicsit jobbat lehet vásárolni.

Persze valami csodálatos választ vársz, de azt már lusta voltál leírni, hogy mire akarod használni (Rajoskodni, csajozni, munkára, családi autónak, stb...), és hogy van-e preferált üzemanyagod, vagy valami más.


No meg általában mindegyik autó megbízható fiatal korában, és néha még később is, ha a gazdája megadta neki amit kell karbantartás terén.


Azt se felejtsük el, hogy vannak megbízhatónak tartott márkák amik közé néha beesik egy-egy selejt, mint pár éve az a híres Octavia.


Én pl. megvenném magamnak ezt, ha most lenne 1 millióm autóra:

[link]

De én Renault b*zi vagyok. :D

2015. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Én mondjuk Golf2-ért nem adnék egy forintot se, de Golf3-ból már elég normális példányokat lehet kifogni 6-700 000-ért.


Amúgy általában márkától függetlenül az a legmegbízhatóbb, ami szög egyszerű.

2015. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez egy kérdezős oldal, szóval nem lusta voltam leírni mire akarom, mivel nem akarok kocsit venni, csak érdekelnek a vélemények és hogy kinek mi vált be és miért... de köszi a válaszokat :)
2015. jún. 6. 21:23
 6/13 lupara ***** válasza:
Nővérem a Suzuki gyár nyitása óta,a 4-ik Swiftjét használja.Műhelybe váratlan meghibásodással,egyikkel sem kényszerült.Előirt karbantartásokat betartva,problémamentesen szolgáltak.Ha nem zavar,hogy sok fut belőle,és kicsit lesajnált,megfelelő állapotúval üzembiztos autód lehet.
2015. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Opel.
2015. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kisautók közül nyilván a Swift, de nagyon jók a régi Corsák is. Aztán ottvan a Golf 3, Passat 3/4, Opel Astra (csak az a fránya rozsda).

A "prémiumok" közül pedig messze a régi Audik a legjobbak szerintem, a 80-as és 100-as Audik nagyon megbizhatóak és sok máig rozsdamentes. Az olcsón kapható W124 Mercik megbizhatósága csak legenda, a régi BMW-ket gondolom nem kell bemutassam.

Mivel én pretenciósabb fajta vagyok és csak ennyi lóvém lenne, akkor vennék egy Passatot vagy Audit.

2015. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jún. 7. 15:24
 10/13 anonim válasza:
53%
1-es válaszoló vagyok, lehet hogy nem a legjobb a golf 2-es, de nem is a legrosszabbik! Van jobb is 100-ért meg rosszabb is 100-ért! Ez egy ötlet volt, vagy ezt választja vagy nem... ennyi.... kinek a pap, kinek a paplan!!!
2015. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!