Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak milyen? (Többi...

Első autónak milyen? (Többi lent) Please!

Figyelt kérdés

Amiket néztem az:

-Ford Mondeo 2.0

-Ford Focus

-Opel Astra G


Légyszi mondjatok róluk véleményt. Miert jó miért nem stb.

Vagy a felsoroltakon kivül mit ajanlotok.


700.000-800.000ft lenne csak a kocsira + ezzen felül az atiratás.


Elöre is kössz ;) :)


18/F



2015. jún. 10. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Vegyél egy BMW 320-at, nagyon jó kocsi. :)
2015. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

18 évesen, első autónak lehetőleg ne akarj magadnak 2 literes gépet, hacsak a biztosítás, adó összege nem számít...

Egy jó állapotban lévő Mondeoért szerintem jobban ki kell nyitni a pénztárcát, 700-800ezerért az AstraG vagy Focus 1.6-os motorral...

A lényeg úgyis akkor derül ki, ha megnézed, megnézitek, megnézeted az autót, hirdetnek tökéletes állapotúnak széthajtott gépeket, meg átlagosnak jó állapotban lévőt is.

2015. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az dícséretes, hogy nem egy bizonyos autótípusból a legolcsóbb romhalmazt akarod megvenni (ugye, első, a legolcsóbb legszakadtabb 320-at vegye meg 800-ért, mi? rosszat akarsz neki?)

Hanem helyette megveszed egy közepes árú alsóközépkategóriásból a jobb állapotút, közepes áron (mint az Astra G, vagy a Focus).

A Mondeo kilóg a sorból, mert szerintem abból is a legszakadtabbak vannak csak 7-800-ért (ha a 2. generációsról van szó) és az is túl jó első autónak.

2015. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, külföldi, németországi árakat néztem, elnézést. :)


Van egy pici különbség, de ennyiért ha szerencséd van, kaphatsz jó állapotút is.

2015. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Végképp nem vitatkozni akarok, de a külföldi, németországi árakat és az állapotot összeveted, ott sincs 4000 EUR alatt épkézláb E46 320D, legalábbis nekem az ezen árszint alatt látható ótvar szakadékok nem kellenének, azokat már a zúzdába kellene küldeni. A németek oda is küldenék azokat, csak jobban keresnek azon, hogy az ostoba magyar megveszi őket. Ezeket nem csak hallottam, hanem tapasztalom. Még egyszer bocs, ha valakit megbátottam ezzel, mert neki is egy olcsó szár bontószökevénye van. Annyit még hozzátennék, hogy ezek általában még a magyar műszaki vizsgán sem tudnának átmenni a vizsgabiztos brutálisan nagy jóindulata, kenőzépnz, vagy jó ismerős segítsége nélkül. Ez is személyesne látott, tapasztalt dolog. Úgyhogy ne 320D-zzél itt 7-800 e forintért, vagy annak megfelelő euróért. Angliából, talán már lehet ennyiért (azaz ennyivel megegyező fontért) elfogadható példányt venni, de az meg ugye itt eladhatatlan lesz jobbkormányos lévén, az meg azért olcsó. Tudod?
2015. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és azt tudtad, hogy ma már árban és állapotban is elég közel vannak a német és a magyar használtautók? Most lehetne gondolkozni azon, hogy a németek romlottak le a mi színvonalunkra, vagy a mi szintünk emelkedett-e meg, vagy pedig a sok kintről behozott autó emelte-e a színvonalat. Tény, hogy már mindegy, hol veszed az olcsó szár bmw-det, akkor is egy olcsó szakadék bmw marad. Ne sértődjetek meg BMW-sek, tisztelem a márkát, csak az olcsó szakadék bmw-sek a szánalmasak.
2015. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Na megnézném milyen BMW-t hoznál midnen költséggel együtt kintről 800.000ért.


Kérdező, az Astra G-t vedd. Ennyiért akár 1.8as coupe-t is kapsz, sima 5ajtósból pedig jól felszerelt, jó állapotút is találsz. Olcsóbb a fenntartása, mint egy Suzukinak.

2015. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Astra G közülük. Végre fiatal safőr aki nem két fillérből akar / nem roncshalmaz régi benzintemető prémium márkát.
2015. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!