Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AM kategóriás jogsin a 78-as...

AM kategóriás jogsin a 78-as kód hogyan van feltüntetve?

Figyelt kérdés
Tudnátok képet linkelni róla,akár lerajzolva, akár valós jogsin? Előre is köszönöm! :)

#AM #78 kód
2015. jún. 9. 20:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%

1: Sebességhatár 40km/h, függetlenül attól, hogy a motor mennyivel képes menni.

Vannak autók, amelyek tudnak 250-el is menni, de rájuk is vonatkoznak a sebességkorlátozások, autópályán a max sebesség 130 lehet... ha az óra 150-et mutat, azt még elnézik, de a 165-ért már küldik a csekket (nem érdemes feszegetni a határokat, hogy akkor mégis mennyivel lehet menni)


2: 101 kód - szemüveget használva vezethet. Ezt minden rendőr fejből tudja, ha rajta van a jogosítványon, számon is kérheti.

A rendőr nem orvos, nem érdekli, hogy "alig dioptiás" a szemüveg, a jogosítványos ilyen korlátozás van, az ezzel érvényes.

Vannak rendőrök, akik nem foglalkoznak vele, de ha szóvá teszi, nincs semmi alapja az ellenkezésnek, ugyanis, ha fordítasz picit akkor a kód úgy is értelmezhető: szemüveg nélkül nem vezethet.

2015. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha meglát a rendőr 50,vagy esetleg településen kívül 60-al menni,nem nagyon szoktak megállítani gyorshajtásért,de azért trafinál lassíts.
2015. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Erre a motorozásra max jövő tavasszal kerül sor,úgy hogy van még időm tájékozódni. :) Köszönöm a sok választ!
2015. jún. 10. 21:02
 14/19 anonim válasza:
68%
szia én most raktam le az am jogsit és nekem rajta van :(
2016. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#12:


Tegyél már fel egy képet a jogsid hátsó oldaláról!

Léccciiikeee!!!

2016. szept. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 szeba12 válasza:
Üdv nekem rajta van 78 sajnos mert ha nem váltóssal vizsgázol akkor benne lesz
2017. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Üdv! Én automatán vizsgáztam és csak egy korlátozásom van: 186 ami így szól: 186 ”K” kategóriában meghatározott járműveken kívül lassú járművet és pótkocsiját is vezetheti. Kifelejtették a 78-ast, vagy nem tudom. :D
2018. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
2018-ban vizsgáztam automatával. Azt vettem észre hogy be kellene jegyezni de nem minden okmányirodában teszik meg, érdemes keresni valakit akinek van friss am jogsija és az adott okmányirodában csináltatta, mert van ahol bejegyzik, az egyik ismerősömnek bekerült a jogsijába. Amúgy az igényléskor kapott lapon egyből látszik ha bejegyezték. Az a baj hogy kell egy külömbözeti vizsga hogy kikerüljön, azaz egy új forgalmi vizsga.
2021. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én ma mentem be az okmányirodába, adatlapon szerepel a 78-as kód. Végleges jogsiban még nemtudom.

Úgyhogy ne higyjetek senkinek mert semmi sem biztos.

2023. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!