Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy nyugodjak le forgalmi...

Hogy nyugodjak le forgalmi vizsga előtt?

Figyelt kérdés
tapasztalatok?
2015. jún. 9. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kínzásra mész. Vedd úgy, hogy röpdogát írsz, és tanultál. :)
2015. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt is minden héten megkérdezi valaki, újat nem lehet rá válaszolni.

Azzal csak az esélyedet rontod, ha rástresszelsz a vizsgára, legrosszabb esetben, ha megbuksz, a vizsgabiztos annyit mond, hogy még gyakorolnod kell... legjobb lenne, ha annyira el tudnál lazulni, hogy nem a vizsga ténye körül forogna a gondolatod: elmentek kocsikázni, úgy, mint eddig már sokszor, a különbség annyi, hogy hátul lesz egy utas.

2015. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem rontod az esélyeidet, ez hülyeség... kell a vizsgadrukk. parázhatsz előtte nagyon, fogsz is, nincs rá megoldás, mindenki szenved tőle. DE, eddig mindenki akivel beszéltem azt mondta hogy amint elkezdett vezetni kiszállt belőle, és velem is ez volt. No para just laza
2015. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom másoknál hogy volt, azt tudom, nekem már napokkal a vizsga előtt sikerült lenyugodnom.

Volt persze idő, mert a vizsgaidőpontig volt 3 hét, és igencsak feszült, ideges voltam, s magyarázatot nem tudok rá, de valahogy eljutottam arra gondolati szinten, hogy tulajdonképpen a legrosszabb, ami történhet, hogy megbukok, és akkor mi van?... semmi ismét próbálkozhatok.

A vizsgára is úgy mentem el, hogy nem voltam ideges, viszont a vizsga közben, miután már jó fél órája úton voltunk, hirtelen rám tört a feszültség,. hogy ha már eddig megcsináltam, nehogy a végén elrontsam.

Ami érdekes, hogy a vizsgabiztos is azonnal észrevette, hogy ideges lettem, szólt, hogy nyugodjak le, ne kapkodjak (rendes fazon volt)

2015. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) remélem minden oké lesz. Nem szeretném a nyaram azzal eltölteni,hogy újra elméleti vizsgázzak pár hét múlva,aztán megint pár hét múlva forgalmi..muszáj megcsináljam:(
2015. jún. 9. 22:00
 6/6 anonim válasza:

már egy hónapos kérdés, remélem azóta túlvagy az izgulás nagy részén :)

Én kétszer voltam már vizsgázni, az első alkalommal, annyira ráparáztam, hogy 10 perc alatt megbuktam. A második vizsgámon valamivel higgadtabb voltam, bár amikor megtudtam ki a vizsgabiztosom, majdnem sirvafakadtam. Fura érzés volt, mert volt egy belső nyugodtságom, és egy fizikai rettegésem, szóval reszketett minden testrészem, én meg fejben próbáltam kiküszöbölni a remegésből adódó problémákat. Alig tudtam megtartani a kuplungot is, annyira remegett a lábam, pedig már nem voltam annyira ideges. Végül nem ez miatt, hanem egy gyalogos miatt buktam meg...

2015. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!