Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy a motorosok...

Miért van az hogy a motorosok jórésze nem képes betartani a kresz szabályokat?

Figyelt kérdés

Írhatnám azt is hogy szimplán bunkók, csak nem akarom azt, hogy valaki magára vegye, és megsértődjön.

A főút mellett lakom és egyszerűen nem tudok elmenni amellett, hogy minden nap vagy 100 motorost látok hogy 130-al húz el az ablakom elött (50-es a sebességkorlátozás). Ezzel mások életét veszélyeztetik. Nem érdekli őket semmi, jó ha sisak van rajtuk. Múltkor megyek át a zebrán és látom, hogy a távolból száguld felém egy motoros, de gondoltam csak van annyi agya, hogy lelassít, hogyha látja hogy valaki már rég lelépett. Természetesen az utolsó pillanatban satufékezett, hogy meg tudjon ijeszteni (igazi érett felnőtt) majd nekem mondja felháborodottan, hogy ez egy hajszálon múlott.

A személyes történetem után azt kérdezném a normális motorosoktól, hogy ők hogy érzik magukat mikor meg vannak bélyegezve a közvélemény áltál az ilyen infantilis gyökerek miatt. És aki magára ismert, attól pedig azt kérdezném, nekik milyen személyes kudarcok vezettek ahhoz, hogy így szeretnek mások életével játszani? Egy hozzátok hasonló ember miatt halt meg nem rég egy ismerősöm 15 évesen.

Ja és AKINEK NEM INGE, NE VEGYE MAGÁRA.


2015. jún. 6. 12:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
Jah meg tegyem még hozzá hogy ha meg persze motorral vagyok, az autó kanyarban előz. Ha netán szembe jön valami nem vele fog frontálisan ütközni, hanem rámrántja a kormányt. Körforgalmakban se hiszem hogy előzhetne ráadásul úgy hogy leszorít, arról nem is beszélve hogy éjszaka motorral szemben nem igen kapcsolják le az autósok a távolsági fényszórót
2015. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jellemzően a motorost nem akarják észrevenni. Ha előznek, sávban maradnak mert lerohad az ujja az irányjelzőtől, mutogatni viszont nem fárasztó. Felvesszük a forgalom ritmusát, ha nincs, ismétlem ha nincs forgalom, akkor a saját ritmusunkat. Meg ugye a hangos motorok. Ha nem lát, legalább hallja hogy ott vagyok. Nézeteltérésnél mit mond az autós, aki a bajt csinálja; nem láttam. és mit mond a motoros aki háritott; de hallottál? Ez már közhely. Most ha látsz 130al elmenni egy autót mögötte egy motorral, melyik a veszélyesebb? Az autó a 40db-el, vagy a motor a 70-el. Na ugye? Kb annyi autós figyel a motorosokra, amennyinek a hátulján ott a gyászmatrica. A többi helyett meg figyelünk mi.
2015. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!