Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok hányszor estetek...

Motorosok hányszor estetek már el motorral? Esetleg baleset?

Figyelt kérdés
Ha estetek már el vagy volt balesetetek milyen érzés volt?Volt halál közeli élményetek vagy olyan érzésetek hogy nem biztos hogy most felkelek innen?Mi miatt volt valami megdobta vagy kicsúszott vagy nektek ment valaki ...stb?Nem féltetek utána egy ideig ráülni és újra motorozni?Esés alatt most nem azt értem hogy 10km/h-val mentél és eldőltél hanem rendesen mentél és aközben történt.

2015. ápr. 6. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Csúszós úton, kanyarban becsúsztam a szembe jövő kocsi alá.

A bokám és a kulcscsontom tört el.

2 éve volt azóta nem ültem motoron és nem is fogok.

2015. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Crossmotorral földúton mentem, megdobott egy kátyú, vagy gödör, a motor a fejem fölött repült át.

Én gurultam és repültem vagy 10 métert.

Egy traktoros járt arra, de előbb felkeltem, mint odaért volna, semmi bajom nem lett.

De volt, hogy villanyoszlopnak csapódtam.Azt is megúsztam karcilások nélkül.

Haverjaim nem voltak ilyen szerencsések.

Plasztikai sebészeten és az intenzíven kötöttek ki.

Egyikünk sem motorozik már.

2015. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az történt, hogy végre vettem egy nagymotort (TDM 900), és elkezdtem feszegetni a határaimat, amit addig még nem tettem soha. Egyszer felgyorsítottam kb 170-re, és rögtön megállapítottam, hogy a következő kanyarból valószínűleg nem jövök ki élve. Kijöttem,el se estem, de abban a pillanatban eldöntöttem, hogy ez a motor sok nekem. Hamarosan eladtam, azóta 250-essel járok, és megvagyunk békében. Néha vágyom egy nagyobbra,de most se pénzem, se motivációm nincs rá. Szerencsére kialakult egy korlátozott félelemérzet, és az mindig segít dönteni. Gyerekkoromban egyszer elestem egy kátyú miatt, de mivel lassan mentem, csak egy csomó horzsolást szedtem össze.
2015. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én estem párszor, volt hogy csak leporoltam magam, meg volt hogy a kórházban tértem magamhoz. De talán van ennek már 20 éve is, azóta még csak fel sem borultam, remélem ez már így marad. Viszont motorozni ugyanúgy szeretek, nem tudom megutálni, mert mindig én voltam a hibás, nem a motor.
2015. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
48%
Én már 2 éve motorozok. Sportos robogóm van terepgumikkal. Egyszer sem estem el, pedig kicsit eszetlen vagyok. Nekem a homokos , száraz talaj alatt csuszkál nagyon, ugyhogy ilyenkor félek egy kicsit. Igaz legtöbbet főúton mentem ahol nincs homok, de ott meg az állat kamionosok akarnak lelökni az útról, de okos vagyok és nem tudnak :p
2015. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Haverom simsonal ..hirtelen le kanyarodot a föld utra ami meg dobta be pattogot.majd el tanyált
2015. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Főútvonalon mentem, egy személyautó bejött a mellékútról, közvetlenül elém. Állítólag végig észnél voltam, de sok minden kiesett. Vigyorogtam mint a vadalma, hogy ennyiből megúsztam (nyílt kartörés). Az autóst is én vigasztaltam...

Azóta sem ültem motorra, de a fene megesz, hogy a Feleséggel nem tehetem meg, hogy visszaüljek (addig utáltam a robogót, a feleség addig is nagyon aggódott, ha motorral mentem valahova)

2015. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Volt olyan ismerősöm, akit vonat csapott el motorral, az utasa meghalt. Egy másik meg csak elcsúszott robogóval, az nem volt súlyos.
2015. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Főútról kanyarodtam mellékútra, kanyar tele kaviccsal ráadásul rámentem egy aszfaltdarabra. Gyorsan nem mentem ugyan, de azért így is csúsztam vagy 1 métert, rajtam a motorral.

Igazából nem éreztem semmit. Felpattantam, felállítottam a motort, nagy nehezen beindítottam és mentem haza. Este addig nem feküdtem le amíg meg nem csináltam a motort(eleje összetört, tartalék alkatrész volt).

Aztán, mivel hogy reggelre a karom nem bírtam megmozdítani pár hét pihenő aztán azóta is motorozok.

Bár ha kanyarban kavicsokat látok az úton ez az eset óta már nem igazán merem dönteni a gépet. Inkább teljesen lelassítok, ha még kátyú, csatornafedél vagy nagyobb kövek is vannak néha még a lábam is leteszem. (ilyen főleg mellékutak kereszteződéseiben van errefelé)

2015. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Elmesélhetném, de miután két tökéletesen egyforma baleset nincs, úgy sem tudsz belőle semmit okulni. (más a jármű, az útviszonyok, az időjárás, a fizikai állapot, a sebesség, stb.., stb.) Különben, mit jelenthet számodra az én fájdalomérzetem (így utólag leírva) vagy pl. Te, hogyan élheted át az én "csakazértisfelülök" gondolatmenetemet?
2015. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!