Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G vélemények?

Opel Astra G vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a fajta autó kívülről viszont semmi tapasztalatom nincs benne. Érdeklődnék hogy milyen tapasztalaitok vannak ezzel az autótípussal kapcsolatban
2015. máj. 27. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Világból kimegy.

1.4 benzin, 275.000 km körül van benne. első tulajdonos a család, hajtotta, idős fiatal. Semmi rosszat nem tudok mondani róla. Érdemi baja nem sok volt. A váltót lecseréltük 200.000 km körül, mert típushiba, hogy ennyinél a diffi behajtó fogaskeréknél letörnek a fogak. Kb 40-50.000ből megvan. Meg hátsó dobot, és a két hátsó rugót cseréltük ennyi futás alatt. Ami ha úgy nézem nulla egy ennyi idős autónál.


Ha jó állapotú akkor nem nagyon lehet mellélőni vele.

2015. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olajat eszik néha, ennyi, ettől függetlenül mennek.
2015. máj. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha mázlid van az előző tulaj akitől veszed és nem gyilkolta szét akkor gondod nem lesz az autóval.


Én fél éve vettem meg, nagy álmom volt egy ilyen autó, elég sokat spóroltam rá, de persze szüleim is besegítettek mert közös az autó ha azt nézzük. Nekem eddig egyedül az önindítóm állt be, meg a hátsó fékekkel volt egy kis rohadás. Az előző tulaj nm tartotta garázsba és hónapokig állt párás nedves helyen sajnos. De a szerelő még így is mondta hogy alig van rajta rohadás, meg ezek az autóknak van pár típushibája amik látszólag már meglettek oldva rajta.


Nekem egyedül a klíma az ami használhatatlan de az érdekel a legkevésbé. Igazából a kerékcsapágyak amik szeretek kopni nagyon de ez fogyó eszköz. Ha normálisan használod és pénzt meg időt szánsz a szükséges karbantartásokra akkor évekig nem lesz gondod vele.


Nekem az olajat fél év alatt nem zabálta be pedig mentem már vele legalább 50000 km-ert. Ilyen tájt már illendő az hogy eszi az olajat de még nem tapasztaltam ilyet pedig 2-3 hetente figyelem mindig hogy állok olajjal meg az egyéb dolgokkal. Lassacskán esedékes az olaj meg szűrő csere.

De eddig alapvetően megvagyok vele elégedve, az alkatrész utánpótlás jó árakon van, bontásból bármi apróságot megkapok aprópénzért. Utángyártott alkatrészek terén sincs problémám, mert sajnos kellett már vegyek visszapillantó tükröt de az sem volt egy nagy összeg. Isuzu dízelem van 1.7 turbo, nem eszik sokat 6-7 liter az átlag, 12 éves, bírja a strapát, megy mint az álom. Vannak belül a műszerfal tájt zörgések ami típushiba de némi csavarozással és alátétezéssel az is kiküszöbölhető. De ezek nagyon apró mellékes hibák.


Ha jót fogsz ki akkor nem lesz vele bajod, egyedül vásárlás után szánj rá időt meg pénzt mert nem tudhatod mit kell rajta szerelni, cserélni, de ha ezeket mind betartod és vigyázol rá akkor évekig gondod nem lesz vele.

2015. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!