Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a hengerfej egészséges?...

Ez a hengerfej egészséges? (Simson s50)

Figyelt kérdés
[link]

2015. máj. 26. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

A lehető legkevésbé sem, konkrétan igen rossz állapotba van.

Ment rendesen a motor mielőtt leszerelted?

2015. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a sérülések alapján úgy tűnik, hogy néhány gyűrűt már megevett az a blokk, és a gyertya menet is hüvelyezve van már. Talán még 60-as hengerhez is fel van esztergálva...
2015. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem egészséges.
2015. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

egy jó tömítés, és nyugodtan csavard fel...valaki már adott neki rendesen, de ha jó a gyertyamenet, akkor semmi vész.


kicsit barkács kinézete van, de vannak ettől rosszabb állapotúak is, mégis mennek mint a szél...


rakd össze, oszt jónapot.

2015. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

41-98-as dugó van benne, van új gyűrűm bár a régi se túl kopott.. gyertya körül olajos a fej, szóval lehet menet se a legjobb, de most teljesen szét van kapva a kicsike szóval inkább most költök rá mint később (Ingyen adták szóval nem sokat tudok róla, aki adta, az is kapta..)...

Előtte így ment, de kuplung egyszer csak nem akart kiemelni, nem tudom miért még most se, úgy hogy szét van kapva, de amúgy (azon kívül hogy sufni tuning az egész) nem rossz kis motor..

https://www.youtube.com/watch?v=08mTuP-vhPU

https://www.youtube.com/watch?v=eXBpWAT5cBw

2015. máj. 26. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:
A kuplungon ne csodálkozz, mert majdnem végállásban áll a 2. videón a rudazat. Talán egy kis állítással a blokkban, megjavult volna.
2015. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az, a blokkon állítottam, mert kicsit csúszott és utána meg akárhogy állítottam nem emelt ki..
2015. máj. 26. 21:09
 8/8 A kérdező kommentje:
+ 2 videó után lett téve fel állítócsavar+ új bovden..
2015. máj. 26. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!