Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hol hibáztam?

Szerintetek hol hibáztam?

Figyelt kérdés
Gyakorlati oktatásra járok. Dieseles autón tanulok.Már többször előfordult, hogy kuplung felemeléskor nem jött fel a kuplung, az oktató többször rámförmedt, hogy vegyem már le a lábam a kuplungról, de nem mertem szólni hogy nincs is rajta. Legutóbb induláskor irányjelzés stb indulás mondja kuplung fel én engedem fel engedjem engedjem már 10 cm -el felette van a lábam s a kocsi meg sem mozdul de már kezdett begurulni mire én mondom hogy nincs is rajta a lábam teljesen kiakadt s ekkor hirtelen lefulladt az autó.Teljesen kiakadt s azt mondta hogy én ukiugrasztottam a kuplungot a helyéről. Pedig úgy nyomtam ahogy szoktam lábközéppel ugyanúgy mint máskor, s lassan emeltem fel. Szerintetek én hibáztam?Még most is azon agyalok mi volt a bibi?
2015. máj. 24. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Néha vess egy pillantást az oktató lábára, hogy ilyenkor hol van! :D

Ugyanis nála is meg van mindhárom pedál, és ha közben ő is nyomja, akkor hiába veszed le a lábad a pedálról!

Ne hagyd magad szívatni! Ha ilyen paraszt az oktató, akkor hagyd ott!

2015. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legközelebb addig ne indulj el, ameddig nem szíveskedik mindkét lábát behúzni maga alá. Esetleg nyomatékul beülhet hátra egy testesebb férfi rokon, hogy a következő ilyen szivatásánál úgy vágja nyakon, hogy befejeli a szélvédőt.


Egyértelmű hogy direkt szivat téged, és arra játszik, hogy pótórákat vegyél tőle. Legközelebb ketten menjetek, másik embernél kamera, és vagy veheti kamerával az egész órát, vagy feljelented...

2015. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nővéremnél is ugyan ez volt a probléma, hogy az oktatója egy "Bitch" volt, és egyszerűen nem tudott átmenni a vizsgán,még ötödjére sem. Így már nem is próbálkozik tovább !!! Most, hogy ő is átgondolta az oktató miatt volt az egész ( ez hosszú történet, inkább nem írom le ), és megbánta hogy nem váltott. Azt ajánlom, hogy sürgősem válts oktatót, ha nem akarsz te is így járni !!!
2015. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy válts oktatót, mert a mostani egy paraszt. Direkt szórakozik veled.
2015. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát azt hittem, hogy mindenki azt fogja irni én vagyok a béna.De tényleg nem egyszer fordult elő hogy "kuplung fel " és hiába engedtem nem mozdult az autó ő meg mindig poénkodott mivan kiszáljak s toljam meg az autót? Én meg nyuszi voltam és nem tudtam mire vélni a dolgot.Egyszer amikor más vezetett és én hátul ültem szintén ugyanez a helyzet volt de fiú ült s rászolt leszállnál a kuplungról s erre elnevette magát.

Minden alkalommal 20-25 percet késik, s mikor megjönn kiszáll s nagy pökhendien na menjünk menjük induljunk már. Tudja, hogy kettőig dolgozok megkérdezi nem e tudnánk fél kettőkor kezdeni, elkéreszkedek a munkahelyemrő. s fél órát ugyanúgy vártam rá.

Az eset végét nem irtam le annyira elegem lett hogy úgy gondoltam kiállok magamért s miután elkezdett kiabálni hogy én kiugrasztottam a kuplunkot, mondtam hogy álljhunk meg mert én itt befejeztem. Mondtam hogy számoljunk el. Nézett nagyot. Mondtam amit fizettem vonja le belőle mennyit vezettem s a többit kérem vissz most. Végül is szó nélkül visszaadta.

Ezek szerint van más olyan oktató is aki direkt szivatja a tanulót? Nem vagyok már fiatal 42 éves vagyok de sosem akartam átvágni, megtéveszteni senkit. Próbálom mindig a becsületes utat járni.

2015. máj. 25. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!