Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó lenne pöpec...

Melyik autó lenne pöpec tuning idál ami úgy jól is néz ki?

Figyelt kérdés
Át építési szándékom van és érdekelne a véleményetek. Mi szolgálhat olyan fain alap kocsi ként? Esetleg egy jó weboldalt ahol be szerezhetőek a cuccok. Tisztában vagyok az összegel, tudom mire költöm a pénzem és igen én szeretném át építeni azt az autót nem készen megvenni!

2015. máj. 24. 12:35
1 2 3 4
 21/34 veterán vas ***** válasza:
72%

Névelemzés:

A 97-es szám a születési éved, vagyis közeledsz a nagykorúság felé. (bár gyermeteg kérdésedet és válaszaidat olvasva, ez a felnőtté válás még meglehetősen távolinak tűnik)

A Dante név, bár némi irodalmi tájékozottságra utal, de ebben a korosztályban meglehetősen fellengzősen hat. Az ilyen jellegű nevek fölvétele, viselőjének jelentős megalomániás illetve nárcisztikus tulajdonságairól árulkodnak.

Magyarul, nem vagy több, mint egy autóról álmodozó, jogosítvány nélküli, hisztis-ovis.

2015. máj. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
80%

Nos, úgy látom az értő olvasás egyik esetben sem ment.

Egyrészt nem tudom mennyid van rá. Pont azért kérdeztem. Másrészt nem te provokáltál, hanem a provokációra ugrottál, az értelmes válaszokra/kérdésekre nem.


Úgy látom 21. válaszban a lényeg valóban.


Másrészt én is tuningolok, nem tudom honnan szedted, hogy nekem van bajom vele.


5. és 19. válaszoló voltam

2015. máj. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy tőlem kell meg tudnod hogy tévedsz! Neked is csak azt kell mondanom hogy amit látsz aszerint ítélkezel. Mint emlitettem már a 97 szerencse szám. Dante? Hmm igen van benne valami amit mondtál talán egy kicsit igazad is lehet. igen irodalmi személy (író). Jogosítvány? Biztosithatlak! Meg van! Álmodozás? Most gondold el ha ezt egy kissebb gyereknek mondod! Össze töröd szegényt lelkileg. A Dante névre vissza térve mást itt úgy hívnak hogy Vadász, vagy teszemazt Ryan vagy Robinson és mind mind normális ember! Szval annyit kell hogy mondjak hogy te egy genetikai hulladék vagy aki szereti másnak az álmait porrá zúzni mellesleg ahogy említettem a szerin ítélkezik amit lát! Nincs több hozzá fűzni valóm! ;-)
2015. máj. 26. 08:14
 24/34 A kérdező kommentje:
#22 akkor elnézést kell hogy kérjek tőled! röstellem a dolgot lehet hogy egy kicsit pipa lehettem mert mondjuk sok mamlasztól kapott választ is el olvastam! Egy cseppet idegesítő tud lenni a dolog és olyankor persze hogy nem értem a kapott választ. De annyi is meg tette volna hogy egy "Mazda" "Civic" akármi. Nem kellett volna emnyire belefolyni a vitába.
2015. máj. 26. 08:21
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyél tényleg Civic-et és lehet boyracer.

Igazából a témában értelmes választ így még mindig nem lehet adni. Én pl OEM+/cult Golf IV-t reszelgetek szépen lassan, lépésről lépésre

2015. máj. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
59%
itt senki nem ítéli el a tuningot kedves kérdező!inkább az olyan pökhendi idióta embereket ítélik el mint te vagy!!!kérdezgetsz itt össze vissza,azt közben azt sem tudod hány óra van délben......utána meg ha nem azt a választ kapod amit elképzeltél,vagy olvasni szeretnél,akkor mondod itt a vakot,meg akkor a válszoló rögtön egy hozzá nem értő szemét,aki csak le akar húzni.......
2015. máj. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Most másodszor mondom újra. Légy szíves ird le miért találod értelmetlennek a választ?
2015. máj. 26. 08:39
 28/34 A kérdező kommentje:
Elnézést! Szóval miért találod értelmetlennek a kérdést! Ki kell higy egészitsem oda irtam azt hogy érdekelne tapasztalat/vélemény. És az ilyenek mint te lázadnak. Én ki kértem normalisan a véleményed és lázadol. No comment...
2015. máj. 26. 08:46
 29/34 A kérdező kommentje:
#25 köszi szépen :-D
2015. máj. 26. 09:05
 30/34 veterán vas ***** válasza:
59%

Érzékeny lelkületű kisgyerek!

Attól, hogy trágárkodsz, még nem fogsz felnőttnek látszani. Az ismeretlenül küldött "genetikai hulladék" jelzős szerkezet, egyébként csak Téged minősít.

Ha ennyire szép vagy, okos, és jó irányban haladsz, akkor miért megy mindenki szembe veled? ;)

2015. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!