Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Neon az autóm alá?

Neon az autóm alá?

Figyelt kérdés
Van egy citroen xsara cupe 1.4 2001-es autóm, és felmerült bennem h szereljek az aljára neont. Nem kell h vibráljon csak külön tudjam ki be kapcsolni. Mi kell hozzá hol tudom beszerezni, mennyiért és fehér autóhoz, milyen szín illene?

2015. máj. 11. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy nem használhatod közúton?
2015. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy utána nem használhatod közúton illetve műszakin se megy át.
2015. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mivel kérdeztem semmit nem tudtam :D de ettől függetlenül érdekelne a kérdésemre a válasz :D
2015. máj. 11. 22:49
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Nyugodtan szereld be, így mindenki messziről látni fogja, hogy milyen kulturált, művelt, jó ízlésű fiatalember vagy.

Gyorsabb is lesz tőle a kocsi, azt ugye tudtad?

2015. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Fentebb a lényeg, nem használhatod, emiatt beszerezni sem lehet sehol boltokban stb.


Ha annyira akarsz alá számtech boltokban kapható PC-be való neon, minimális barkácsolással azokból össze lehet hozni a dolgot, de utána arra készülj, hogy ha rendőr meglát instant büntetés, esetleg forgalmi is ugrik.


Műszakin szintén nem engedik át.


Akkor mi értelme van, csak hogy mondhasd hogy alatta van?

2015. máj. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Parkolóban végülis lehet vele este janizni (műszakira akkor is le kell szerelni), de az alvázneon a 2000-es évek elejének a slágere, amikor kijöttek az első Halálos iramban filmek, meg a Need for Speed Undergroundok. Ma már inkább ciki, de ízlések és pofonok.
2015. máj. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Már vagy 15 éve kiment a divatból, ma inkább szánalmas és ciki, pláne gyári magassággal, ballonos gumival. Egyébként tényleg szabálytalan.


Inkább vegyél egy szép felnit, meg ültetést.


A kevesebb néha több

2015. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne várd már azt hogy feltúrjuk helyetted a netet ráadásul egy illegális dolog érdekében. Milyen szín illene? Hát ha neked nincs erre elképzelésed akkor van ám baj, de bőven.
2015. máj. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 veterán vas ***** válasza:
#4-nek üzenem, hogy nem csak gyorsabb lesz tőle az autó, de kevesebbet is fog fogyasztani. Természetesen lényeges a neonok száma. Minél több a fény, annál kevesebb a fogyasztás. Ha már a küszöbök és és a motor alá nem fér, a többit be kell szerelni a csomagtartóba illetve a hátsó ülésre. Bár nem fog látszani, de az üzemanyag megtakarítás szempontjából jelentős eredmény várható. Fehér autóhoz a pink valamelyik erősebb árnyalatát ajánlanám, egy kis halványzöld színű fagolyós-üléshuzattal párosítva. Tuti nyerő!
2015. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok, finoman megfogalmazott teljesen minden kíváncsiságomat kielégítő választ! :D 23 vagyok, kocsi leültetve, szép alufelnivel, és jól fogyaszt! :D nem kell h gyorsabb legyen, máskülönben nem 1.4es autót vettem volna! Az pedig nem érdekel h nektek mi a ciki! Ha valaki here szorító gatyában el tud billegni, illetve női frizurával tud emberek közé menni fiúként esetleg még rózsaszínű pulcsiban, és (ami szerintem nem csak h ciki de b...is is), akkor 4 színes neon a kocsim alá igazán tűréshatáron belül lehet! Minden esetre sajnálom h csak az első kettő hsz. volt olyan rendes és érett h olyan választ adjon nekem ami figyelmeztetőleg hat, gúnyolódás nélkül! De végül is, ilyen a magyar ember! :D
2015. máj. 13. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!