Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Neon az autóm alá?

Neon az autóm alá?

Figyelt kérdés
Van egy citroen xsara cupe 1.4 2001-es autóm, és felmerült bennem h szereljek az aljára neont. Nem kell h vibráljon csak külön tudjam ki be kapcsolni. Mi kell hozzá hol tudom beszerezni, mennyiért és fehér autóhoz, milyen szín illene?

2015. máj. 11. 22:35
1 2
 11/14 veterán vas ***** válasza:
93%

Gondolom föl sem tűnt, hogy kapott 8 válaszból, MINDEGYIK le akar beszélni, erről a neoncsöves idejétmúlt magamutogatásról. A kis hiú agyad csak arra bír ösztökélni, hogy na most beszólj azoknak a hülye válaszadóknak, akik más véleményen vannak.

Akkor minek kérdezel, ha képtelen vagy a másik véleményét elfogadni?

2015. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

"Ha valaki here szorító gatyában el tud billegni, illetve női frizurával tud emberek közé menni fiúként esetleg még rózsaszínű pulcsiban, és (ami szerintem nem csak h ciki de b...is is), akkor 4 színes neon a kocsim alá igazán tűréshatáron belül lehet!"


Értem. Tehát ha valaki ízléstelen majom módjára viselkedik, akkor erre nem az a válaszod, hogy te normálisan viselkedsz, hanem hogy te a másik fajta ízléstelen majomkodásra teszel rá még egy lapáttal.

Teljesen logikus.



"volt olyan rendes és érett"


Autó alá neonozni bezzeg milyen érett dolog, így 12 éves kor felett.


"De végül is, ilyen a magyar ember!"


A magyar ember az ilyen is, meg olyan is.

Közülük is van a hülye magyar ember, aki az ízléstelen baromsága mellett akkor is kitart, ha húszan figyelmeztetik jóindulatúan.


(Egyébként a magyar ember pont olyan, mint a külföldi ember. Van közöttük értelmes is, meg autóneonozós is. A német ember például pont ugyanilyen.)

2015. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
"Ne menj bele felesleges vitákba!" Volna mit hozzá fűznöm, de mivel nem kaptam csak részben választ a többi pedig kritizálás, így részemről zárom a témát! :D
2015. máj. 15. 22:49
 14/14 anonim ***** válasza:

Mert számodra mi abban az értelmetlen, hogy kismillió teljesen logikus érvvel el lett magyarázva, hogy mért nem lehet.


Kezdve azzal, hogy szimplán tilos, nem használhatod, ennyi. Ha meg felteszed és utána viszik a forgalmit igaz az csak a Te bajod lesz.

2015. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!