Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó lenne pöpec...

Melyik autó lenne pöpec tuning idál ami úgy jól is néz ki?

Figyelt kérdés
Át építési szándékom van és érdekelne a véleményetek. Mi szolgálhat olyan fain alap kocsi ként? Esetleg egy jó weboldalt ahol be szerezhetőek a cuccok. Tisztában vagyok az összegel, tudom mire költöm a pénzem és igen én szeretném át építeni azt az autót nem készen megvenni!

2015. máj. 24. 12:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem te a sufniban csakúgy nem építgethetsz,mert a rendőr összetépi a forgalmidat..
2015. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Civicet, ahhoz van minden a Homashitában és a Devil-tuning-on. :D
2015. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 veterán vas ***** válasza:
59%

Nem tudom, hogy neked mi számít pöpec tuningnak, de sem a műszaki vizsgán, sem a forgalmi engedélyben nem szerepel ilyen rovat. :D

Mivel még a fain alap sincs meg, így nehéz lenne ötletet adni, hogy mit alakíts át.


Szóval: nincs ötleted, nincs autód, és különben sem lehet ilyeneket csinálni. Felejtsd el.

2015. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
63%
mi döntsük el helyetted,hogy neked mi lenne a pöpec autó?!?!ennyi fantáziával inkább menjél azt építs homokvárat és ne autót!
2015. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
59%

Itt mindenki szigorúan gyári, törés és hibamentes autóval jár, tuningban ne sok jóra számíts.

Millió+1 jó tuning alap van. A tuningnak pont az a lényege, hogy a saját ízlésed tükröződjön vissza rajta.

Tehát kellene, hogy mennyid van rá, milyen formák jönnek be, milyen stílusban akarnál építeni stb stb.

De ahogy látom ez elég komolytalan kérdés ahhoz hogy ezekre tudj válaszolni

2015. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
59%

Elég érdekes, ha még azt sem tudod, milyen autóból akarod. Meg az is egy nagy terv, hogy egy weboldalról akarsz össze vásárolni valamit.

Na de az a legszebb, hogy "tisztában vagyok az összeggel" :D

Csak azt hiszed.

2015. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok kíváncsi hogy ki mivel jár. Vagy hogy milyen homokvár van valakinek a kertjében. Vagy akármi más mondani valótok van kíméljetek meg tőle! Annyi kérésem lenne hogy a kérdésre válaszoljatok! Aki eddig kielégítő választ adott annak köszönöm!
2015. máj. 24. 21:07
 8/34 anonim ***** válasza:
0%
Öreg!Kérdezgetsz itt ,azt közben azt sem tudod hanyadikán van elseje!!!!!Utána meg megsértődsz itt a neked nem tetsző válaszokon,meg magyarázol itt!Talán ha egy normális kérdést tennél fel érdemben tudnánk rá válaszolni........ezen gondolkozz már el egy kicsit......
2015. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Öreg... Nem tudom miben nem normális ez a kérdés. Azért van ki találva ez az oldal jogy feltedd a kérdésed és más válaszoljon rá ha akar! Ugyhogy még egyszer emlitem kérem szépen csak a kérdésre várok válaszokat!
2015. máj. 24. 21:22
 10/34 anonim ***** válasza:
29%
akkor én is felteszek neked egy kérdést!Tudnál nekem segíteni egy nyeletlen penge nélküli bicska megépítésében?!?!???
2015. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!