Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mondeo-kkal mik a tapaszt...

Ford Mondeo-kkal mik a tapasztalatok? Évjárattól függetlenül?

Figyelt kérdés
A válaszba írjátok bele hogy melyik változatáról beszéltek. ( évjárat, ccm, benzines/dízeles )
2010. febr. 23. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az előző generációs V6os széthajthatatlan.

170 ló, benzin hozzá szép felszereltség. Manapság persze ára nincs.

Erős motorhoz tökéletes futómű. Sokan alábecsülik hiszen "csak" egy mondeo.

Alapjában véve sokkal jobb vétel mint egy hasonló teljesítményű passat.

Az újak közül a 2.2 es dízel teljesen értelmetlen, nincs az az épeszű ember aki normálisan tudná használni mert nagyon gyorsan fogynak a fokozatok (főleg városban)

a 2.0 TDCi egész kellemes a maga 143 lovával kellemesen hátbaver, érzed hogy azért nem egy 1.3as suzuki kormányát fogod. A Titanium felszereltség belül szép, igényes anyagokat takar, hangulatos (aki szereti, szerintem is szubjektív)

a 2.4es benzines egy kalap kaki. viszont a T5ös megintcsak egy olyan vadállat mint a régebbi ST220as (lóerőre egyeznek is). A t5ösnek nagyon kevés ellenfele akad (azért mégiscsak 220 ló)


Amit még nem próbáltam az a 2.0 Ecoboost a dupla kuplunggal. Nagyon kíváncsi vagyok rá, bár aztmondják hogy lassabban vált mint a dsg, de legalább nem lehet összezavarni

2010. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon régen volt egy, asszem 95-ös széria volt, benzines 1600-as, és rengeteg bajom volt vele.
2010. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Apám cégese egy 2,5 V6 Mondeo előző generációs, GHIA felszereltséggel, kormányról irányítható automata váltóval. Röviden gagyi a kocsi. Iszonyat lassan vált akár magától akár ha én akarok, 170Le hö képest semmit nem megy, beltérben gagyi cuccok, szellőző meletti elzáró szétesik, csomagtérnél az átvezető gumi gyárilag kilóg ha le van csukva, nagyon zajos autópályán, és sokat eszik.
2010. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2000 Mondeo TDCi szarcsi! A porlasztócsúcs itthon szétmegy és egy vagyon...
2010. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismeretségben van egy 1995 ös és egy 1996 os benzines 1.6 os, mindkettő elnyúhetetlen , semmi bajuk a kopó-forgó cseréken kívül!
2010. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!