Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlotok?

Milyen motort ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lány vagyok. Nem igazán értek a motorokhoz, de már volt 2. Ez elsőt 9 évesen kaptam apumtól, az egy kis versenymoci volt, de már kinőttem. 12 évesen kaptam a papámtól egy quadot, de sajna nem igazán vigyáztam rá szóval egy kicsit ramaty állapotban van. Helyette szeretnék egy másik motort, persze nem túl drágát, mivel csak hobbi célra kellene(faluban lakok). Milyen motort ajánlanátok nekem? Inkább versenymotor féleséget(vagy szóba jöhet a quad is, bár egy kicsit meguntam) szeretnék, szóval ilyen cross meg robogó szóba se jöhet. Nézegettem a derbi motorokat, bár nem tudom, hogy mekkora kellene nekem belőle, hogy azért ha elesek(ami valószínű, hogy meg fog történni) és rám esik akkor nem lapítson ki, meg azért ugye meg bírjam tartani. Szóval szerintetek bevállaljak egy versenymocit vagy maradjak a quadnál?

2015. máj. 8. 22:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Most átolvasva egy kicsit furcsán fogalmaztam (megválaszoltam a saját kérdésem). Pontos márkára gondoltam.
2015. máj. 8. 22:30
 2/2 anonim ***** válasza:

A1-es jogsid van valószínűleg, így egy Honda CB125r-t ajánlanék. Könnyű, keskeny moci, jó manőverezhető és egész szépen húz. Mivel elég kicsi, így biztos le is ér a lábad, ami nem hátrány.

Itt egy kép, de persze évjáratonként változhat:

[link]

2015. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!