Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlotok?

Milyen motort ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jövőre csinálom a korlátlan motoros jogsit. Mivel csak b-s jogsim van így Simsont használok ha jó idő van. Milyen motort ajánlanátok Simson után? Jöjjön a 125-ös kategória vagy lehet valami 250-es vagy 400-as "gyengébb" motor is? Az álmom egy Kawasaki ER6-n szóval inkább ezek a túra motorok tetszenek. A válaszok előre is köszi! :D

2015. ápr. 19. 15:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy mivel első nagy motor így nem baj ha olyan 300 ezer alatt marad az ára. (Tudom nem egy nagy összeg, de nem szeretnék először többet költeni). Azt is tudom, hogy ennyiért nem 3 éves motort fogok kapni szóval olyan típus kellene amihez van alkatrész.
2015. ápr. 19. 15:04
 2/9 anonim ***** válasza:

Én kedden voltam a szalonban megvenni a 2015-ös er6n-em, de csak májusban hozzák házhoz:S.

Most csinálom a jogsit, eddig kb 0 tapasztalatom van, de egy párszor már mentem 500-600-1000-es motorokkal. Ha nem baromkodsz, hanem ésszel vezetsz, akkor nyugodtan megveheted a nagyobbakat is.

2015. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi és grat az ER6-n-edhez :)
2015. ápr. 19. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, persze. Ezeket a motorokat nem lehet nagypapa tempóval vezetni. Ezeknek vagy húzod a fülét, vagy sehogy. Olyan motort vegyél, ami elég lesz ahhoz, hogy pár évig nyélen veretve is az úton tudsz maradni vele. Utána lehet vállalkozni 600-tól felfelé is, addig nem ajánlom, mert ott fogsz meghalni.
2015. ápr. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, és milyen motort ajánlsz első nagy motornak? :D
2015. ápr. 20. 12:28
 6/9 anonim ***** válasza:
125 az kicsi, meg ahogy olvastam van valami motorozási tapasztalatod is. Én első körben egy 250-esben gondolkoznék. Ha az elején okosan mész vele és megtanulod szép lassan, hogy mit lehet és mit nem, akkor jó haverok lesztek. Ez egy közép megoldás, mert fel tudsz vele készülni a gyorsabb motorokra, illetve mégsem csak egy 125-ös tempójával tudsz haladni.
2015. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Esetleg valamilyen könnyen kezelhető motort nem tudsz ajánlani?
2015. ápr. 20. 22:33
 8/9 anonim válasza:

nah a 4-es szervet meg várják a délpestisben szeretettel ... a marha ....

teljesen mindegy mit veszel csak ésszel használd .. én robogóról nyergeltem át egy 600-as banditára ... merem ajánlani ... nagyon sok hibát megengedett anélkül hogy földhöz csapott volna:)

csak annyit kérek hogy ésszel használd a motorod .. hülyéből van elég az utakon ... és egy betanított majom is tudja húzni a gázt... sok sikert :)

2015. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :D És meg fogadom a tanácsod, se majom, se szerv donor nem akarok még lenni :D
2015. ápr. 22. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!