Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzin vagy dízel? Milyen...

Benzin vagy dízel? Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
tudom ez a benzin dízel téma olyan mint ios vagy android, xbox vagy ps ... de mégis melyik a jobb? Benzines vagy dízel autót vegyek?
2015. máj. 6. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban érdemi választ vársz akkor kicsit pontosíthatnál, mennyit mész vele évente és hol(város,autópálya)?
2015. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Objektíve nem eldönthető ez a kérdés. Meg kell nézni a kettő előnyeit és hátrányait, majd a saját igényeiddel, lehetőségeiddel ezeket összevetni, majd ez alapján meghozni a döntést.
2015. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A 2-es leírta amit tudni akartál!Tekintve,hogy kismillió ilyen kérdés van az oldalon,legközelebb mielőtt kérdezel használd már az oldal keresőjét!!!!!!Tudom nagyon sok embernek nehezére esik,de akkor talán nem lenne naponta többször ugyanazokkal a kérdésekkel összefosva az oldal!
2015. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 petizacc ***** válasza:

"tudom ez a benzin dízel téma olyan mint ios vagy android, xbox vagy ps"


De mégis kiírod te istenbarma! -_-

2015. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Dízel. Lehet fikázni, de akinek volt már modern CR-dízel autója, soha nem venne szívó benzinest.


Ha mobil op-rendszer a kérdés, akkor meg egyértelműen Windows Phone. Egy felüdülés volt az Android után. :D

2015. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

benzin!

jobban porog..gyorsabb,nincs traktor hang,fustfelho,indul telen nyaron, oke fogyasztas...pl : 1.6-os benzinessel ellehet jarni szepen 6fellel a dizel ketlityoval kevesebbet ker

100kmeterenkent kb800ft

dontsd el..

2015. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Dízel!

Nem üvölt a motor, nem kell felpörgetni mint egy fúrógépet, hogy valami erőt kicsiholj belőle.

A mai dízelek többségénél sincs traktorhang. Az alapjáratot leszámítva, nem tudod megállapítani, hogy gázolajjal megy. Csak azt veszed észre, hogy milyen erőteljes halk mély morgó hangja van. Nem vinnyog, mint valami kávédaráló.

Ha füstfelhő van, akkor az vagy valami öreg kopott fél milliót futott dízel, vagy komoly műszaki gondra utal.

A dízel is pöccre indul télen-nyáron, ha megfelelő műszaki állapotban van és nem trágyalével tankolják. Nyilván egy 50 éves Zetor más kategóriába tartozik.

Fogyasztás: 100km-enként kb 800Ft. 100.000km alatt kb 800.000. Én nem bánom, ha ez az összeg a zsebemben marad és nem a kutakat támogatom vele.

200.000km alatt mire a hírhedt kettős tömegűt cserélni kell 1.600.000Ft, amiből bőven futja a lendkerékcserére.

Döntsd el... :D

2015. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
azért milyen jó is lenne,ha egy modern dízelnek ennyi szervízigénye lenne 200ezer km-en,hogy a kettős tömegű lendkerék.................ez egyelőre csak álom,mint az is,hogy te 1.6milliót fogsz tudnis spórolni az üzemanyagon!
2015. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

tipikus dizel fan..

1.9TDi? :D

milyen morgo melyrol jovo ero?

uristen..

ha uj a verda akkor megertem hogy 200e kmeternel sporol a tankon de ha hasznaltat vesz ugysem marad addig nala, mert rajon hogy szar a diesel..

ero..robbanekonysag..ez az amit a gazolajosrol nem lehet elmondani

egy egyszeru pelda: Onts egy ego gyufaszalra fel liter gazolajat..a tuz elalszik..Most ismeteld meg egy deci benzinnel :D ket-harom meteres lang lesz :D

DONTS! ;)

2015. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jelenleg 230.000 van az autómban. 1.7CDTI. Napi 230km-eket ingázok vele pályán. Eddig semmivel nem költöttem többet rá, mintha benzines lenne...

De a benzin fanok akkor is megmondják a tutit, hogy az nem is úgy van, arra bizony milliókat kell költeni. Az az érzésem, hogy ez tipikusan a savanyú a szőlő esete.

2015. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!