Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Itt mi lehet a buktató, ha...

Itt mi lehet a buktató, ha nem törték? - festék vastagságmérős szerelővel megnézetném, persze csak így utalva rákérdezés után.

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 5. 03:54
 1/7 anonim ***** válasza:

a többit is ennyiért adják

miért lenne buktató?

2015. máj. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert ez a méretre szabottság, és többit, ez az egy (tudom nem lehet eladásnál érvényesíteni árban, sőt) automata és bőrös, és szép állapotú, kevés viszonylag kilométerrel, felénél sem jár az öreg és elhasznált autósságnak.


Ha elment volna már az öreg LS-m 10% aludva már jelentkeztem volna a vevőnél, többi pénz már meg van.


Honda Accord ezen generációját vezettem, és bejött, teljesen más mint a piacon strázsáló LS, vagy a másod autóm, egy szintén automata és bőrös de az egy két ülésesített buszlimuzin pakolni.


Ha lenne valami elfogadható hibája lealkudnám annyira amennyim van. (vicc) A kérdés abból fakad, hogy nem bízom meg benne, hogy meg lesz még egy hónap múlva.


Ha túl olcsón a adom el az LS-t ami belül és karbantartásban makulátlan mint nálam az autók (bőrt ápolószerrel kezeltem).


Van itt hiba, mert ez viseletesebb belsejű mint az öreg LS. Csak mi más van még?

2015. máj. 5. 06:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csak a magyar utak miatt, de bőrös automatát, inkább első tulajtól Németországból, vagy Svájcból.
2015. máj. 5. 06:27
 4/7 anonim ***** válasza:

mert szerinted ez honnan van?

első tulajos orvos-mérnök házaspártól akik csak nézni vették?

2015. máj. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert a bőrápolótól lesz jól karbantartott egy autó...


125.000 km, tehát a vezérlés nem volt lecserélve, de túlfutott a csereperióduson rendesen. Én ebből indulnék ki.

2015. máj. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerelés más végzi, de észre vettem nem csillog a bőr, hanem kikopott.


"Mert a bőrápolótól lesz jól karbantartott egy autó..."


250 ezret a régiek időszakos szervizeléssel, cserben hagyás nélkül elvittek mind. Én a második ciklusban használom, és meg takarítom az ár kb. kétharmadát.

2015. máj. 5. 07:35
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül komolyabb pénzhez jutottam és garanciális vettem egy újat.


De ennek valami nagy hibája lehet, mert még 4-5 hónap múlva is ott áll.


Vajon mi lehet az?

2015. szept. 30. 06:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!