Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben a kocsiban mi lehet a...

Ebben a kocsiban mi lehet a buktató? Mert eléggé olcsó az optikai tuninghoz képest.

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 22. 22:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

gondolom széthajtották.


Persze lehet ,hogy megszorult a tulaj és el kell adni a hőn szeretett autót.A pénz nagy úr. Személyesem menj el nézd meg és nézesd meg egy szerelővel. Vidd el próbaútra és ha tetszik akkor hajrá.


A sötétítés nem valami előnyös este pl alig lehet meglátni ,hogy jön e valaki jobbról/balról.

Azt úgyis le fogod venni.

2010. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Vételár: 799.000 Ft

Havi részlet: 15.000 Ft

Futamidő: 82 hónap


Kiszámoltad? Ez 1230000 forintra jön ki.

És nem látom feltüntetve pl. a műszaki vizsgát.

2010. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Búcsús 4pálcás xar az egész szánalmas aki ilyen vacakba beleteszi a seggét már bocs. Az optikárólk csak annyit h az üvegszál mindenkoz szétvan törve repedve mert leért az a tyúkrács tuning a lökösökne és a kipufogónak kivágott lyuk egyszerűen az igénytelenség netovábbja a hátsó lámpa sötétítést bünteti a rendőr kormányt nézd meg jobban az embléma körül. Most megmondom nekem h a mászerfal javarészt citromsárga öntapadós matricával lett leragasztva légzsár légbeömlő egyértelműen. nemtudom Milyen 800e-es optikáról beszél a 700 forintos "tuning" pedál szettel. Azthiszem ennyi ha viccet akarsz magadból űzni hajrá
2010. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Gépelni meg nemtudok...
2010. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Így sikerült bocs :D
2010. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Tehát csak a tuning árát kell fizetni, az autó ajándék"

Kb. ez innentől komolytalan, én hagynám a francba.

2010. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ebben az a buktató, hogy meglátnám az utcán, és könnyezve röhögnék ezen az autón...
2010. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
önmagában olcsó autó. én a 2000es toldeomat 1.200.000ért adtam el 220.000km-el. ahhoz képest az autó egy kis sz*r. nagyon gyenge és méghozzá ronda, de ezzel a tuningal OCSMÁNY!!! gondolom ezt is széthajtotta egy hülyegyerek. és ami még a végére illik: szériahibás ! ! !
2010. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez szerintem sok mindent "megmagyaráz":


". Kísérlet vagy kipróbálás céljából üzemeltetett járműre P betűjelű.

Kérelemre P betűjelű ideiglenes rendszámtáblát kell kiadni a járműgyártónak, a járműjavítónak, a közlekedési kutatóintézetnek, valamint egyéb olyan vállalkozásnak vagy intézménynek, amelynek tevékenysége indokolja a még forgalomba nem helyezett vagy a forgalomból ideiglenesen kivont, de javítás alatt álló jármű ideiglenes részvételét a közúti forgalomban. A P betűjelű ideiglenes rendszámtáblával ellátott jármű használata az ideiglenes forgalomban tartási engedély jogosítottján vagy a vele munkavégzésre irányuló jogviszonyban álló személyen kívül másnak nem engedhető át.

A P betűjelű ideiglenes rendszámtáblával ellátott járműnek a közúti forgalomban való részvételéről a közlekedési igazgatási hatóság által hitelesített indítási naplót kell vezetni.

Az ilyen rendszámtáblával ellátott járművel a személy- és teherszállítás, valamint a vontatás tilos. A korlátozás alól az engedélyező közlekedési igazgatási hatóság indokolt esetben felmentést adhat. Felmentés csak akkor adható, ha a tesztelés a jármű ezen jellemzőinek megismerésére irányul. A közlekedési igazgatási hatóság a jogszabályban előírt korlátozásokon túl egyéb indokolt megszorításokat rendelhet el, így különösen útvonalbeli, területi és időbeli korlátozásokat írhat elő. Erről és a jogszabályban meghatározott tilalmak alóli felmentésről határozatot hoz.

A P betűjelű ideiglenes rendszámtáblával ellátott járművel csak a Magyar Köztársaság területén lehet közlekedni. A P betűjelű ideiglenes rendszámtábla csak olyan járműre szerelhető fel, amely a közúti közlekedésre alkalmas műszaki állapotban van. E feltételek betartásáért a jármű üzemben tartója felelős."

2010. febr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

de hogy az autóba is belekössünk

1.6 75 lóval. Nos abban az időben amikor ez a seat újnak számított mindenki 100-120 ló között hozott ki a motorból, ez a motor a 2es\3as golf egyik opciója volt, ahogy a váltó is.

Megnyugtatlak, ez tuning nélkül is egy ócskavas. Többet áll szervízben mint a garázsban otthon. Nem szabad megvenni, (én már megbántam a sajátomat)

2010. febr. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!