Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is felszoktátok tekerni a...

Ti is felszoktátok tekerni a hangerőt a kocsiban, mikor a városban mentek, vagy a zöldre vártok?

Figyelt kérdés

Szeretek vezetni, és zenét hallgatni.

Sok autósnál megfigyeltem ezt, hogy így csinálnak, köztük én is.

Ha jó nőt látok, néha kicsit jobban feltekerem a technót.

Nálatok is ez megy?

Most hogy itt a jó idő?



#jóidőbenmegyamóka
2015. ápr. 27. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
tesco parkolóban egy narancs f astra benne 4 cigány bömbölő "zene" ha ezekre akarsz hasonlítani akkor hajrá
2015. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 dirtboy ***** válasza:

ma 18:14

ha semmit nem lehetne csinálni amit egyszer valamikor valaki látott cigánytól akkor hol tartana ez a világ?

2015. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Eddig azt hittem, hogy a romák csak a Bmw-ből könyökölnek ki (itt mindig mindenki azt írja) és lám, más autókban is ülnek?

Előző: Akkor kihalnának a magyarok, mert senki nek kufircolna és nem születnének gyerekek. Aztán, senki nem venne Fiatot, Mazdát, Alfa Romeot, Audit, Bmw-t, Mercedest, Citroent, Volkswagent, Ladát stb. szinte semmilyen autómárkákat, mert mindben láttam már kisebbséget. Tévét is néznek és számítógépeznek is úgy tudom. Szerintem fagyasszátok le magatokat néhány száz évre, azt még biztos nem csinálták.

2015. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!