Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen jogsi lenne nekem jó...

Trollhungary0727 kérdése:

Milyen jogsi lenne nekem jó robogóhoz? 14 éves vagyok csak városban használnám max sebességem 50-60 Km/h lenne? Meg persze milyen robogó kéne nekem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
a kérdésből,az életkorodból meg a felhasználó nevedből kiindulva,inkább hagyd a francba az egészet!mindenkinek jobb lesz úgy ha se jogsid sem motorod nem lesz!
2015. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

AM jogsi.

Hivatalosan 45 km/h a vége egy ilyennek de ugye ez nem lényeges, amikor sokszor 90-nél akar letolni az útról egy ilyen kis p*csköszörű..

De tapasztalat nélkül nem kell ráhúzni, mert egy erősebb Aerox vagy Aprilia simán kifordul alólad. Meg aztán csúnyát lehet ezekkel esni.

50 köbcentis robogó kell Neked, ízlésed meg pénztárcád válogatja hogy milyen.

Lehet venni Simót 30-40 000-ért meg Apriliát 600+-ért.

Majd apáddal lejátsszátok.

2015. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Váltósat vegyetek
2015. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a Gilera Runnert ajánlom, vannak szép példányok belőle igaz kevés mert nem túl ismert motor, de Piaggio blokkos és nagyon jó össze van rakva, az enyém simán otthagyja a szintén 50-es, sokaknál istenként tisztelt Aprilia Sr 50-et és Yamaha Aeroxot gyorsulásban :D végsebességre kb ugyanott van, nekem 100-105-öt ír az óra ami valójában olyan 80-85 :) árban az új ára kicsit borsos, 720ezer, de használtan 200 alatt is lehet találni, az enyém egy 2006-os, újszerű állapotban volt 180ezer :)
2015. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!