Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is felszoktátok tekerni a...

Ti is felszoktátok tekerni a hangerőt a kocsiban, mikor a városban mentek, vagy a zöldre vártok?

Figyelt kérdés

Szeretek vezetni, és zenét hallgatni.

Sok autósnál megfigyeltem ezt, hogy így csinálnak, köztük én is.

Ha jó nőt látok, néha kicsit jobban feltekerem a technót.

Nálatok is ez megy?

Most hogy itt a jó idő?



#jóidőbenmegyamóka
2015. ápr. 27. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktuk. Csak azok szokták, akik máshogy nem tudják felhívni a figyelmet. Mondjuk ugy hogy egy kicsit depressziósok.
2015. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én szimplán örülök az életnek, hogy a kocsival megyek, hogy jó zene szól, és jó nők mászkálnak az utcán.

Depressziónak ehhez meg mi köze?

2015. ápr. 27. 20:20
 3/13 anonim ***** válasza:
És legalább van jó drága autód is emellé? Mert pl. egy olcsó tragacsból elég gáz az ilyesmi. Nekem is régi szarra futotta csak sajnos, így ezzel ilyet nem csinálok. Így is ég a pofám benne mikor meglátok egy drága autót, ezért még az ablakai is le vannak sötétítve. Ha drága autóm lenne, nyilván feszítenék benne, ablak le az én oldalamon, meg a zene is szólna.
2015. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"És legalább van jó drága autód is emellé?"

Nem az autó számít, hanem az életérzés.

Jó levegő, napfény, szeretet, zene, szép lányok.

2015. ápr. 27. 20:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem, már felnőttem.
2015. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Már találtam neked egy nevet. Te leszel a "Ti Is". Mert minden héten felteszel egy ilyen "Ti is .... ?" kérdést. Jó lesz?

Amúgy nem, én nem szeretem felhívni magamra a figyelmet, ezért se feltűnő autóm nincs (vehetnék), se nem döngetem a zenét (döngethetném), a jó csajokat már szívesebben döngetném, de két lábbal járok a földön, meg ugye kinek hol kezdődik az, hogy jó.

2015. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 dirtboy ***** válasza:

télen is fel van tekerve a hangerő kellő szintre,nem tudom mi köze ennek az évszakhoz.

a hideg levegő csakugyan bele szól az akusztikába meg a hangszóró hangjába de felhúzott ablakkal pl jobban hallani mint nyáron lehúzott ablakkal.

egyébként engem a tömeg kicsit zavar,olyankor tudom hogy mindenki hülyéneknéz mert azt hiszeik én is csak egy hülye gyerek vagyok a somogyi ládával aki dönget.

kívülről hallgatva a szigetelt autón ugyan is semmi nem jön át abból hogy bent egy közel 700ropis SQ-ra épülő rendszer szól.

kívülre úgy is csak az alacsonyabb frekik jutnak ki leginkább.


egyébként csajozni ne akarj zenével mert le sem szarja egyik sem,legalábbis az értelmiségibb réteget hidegen hagyja,a pénzéheseknek meg kevés a zene gazdagnak is kell lenni hozzá.

2015. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálam folyamatosan üvölt a zene. Nem a járókelőknek, hanem nekem. :)
2015. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy hordozható bluetooth hangszóró van a kocsiban, de télen-nyáron max hangerőn hallgatom a zenét.
2015. ápr. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az autóm megjelenése felhívja a figyelmet annyira amennyire szeretném, nem a rezgő, ciripelő rendszámtáblakeret és a recsegő gyári hangszóróktól lesz menő valaki...
2015. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!