Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volkswagen Bora 1.8 T...

A Volkswagen Bora 1.8 T benzin tényleges fogyasztása?

Figyelt kérdés

Sziasztok !Egy sedanról beszélek és ugy átlagban 2 ember ülne benne akkor mennyi a fogyasztása ? Városban ? Kevert ? Pályán ? utánna néztem neten de mindnehol mást irnak ..esetleg ha valakinek ilyenen gurul egy ideje akkor tapasztalatok érdekelnek !!! Előre is

Köszi .


2015. ápr. 18. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Város:9(Budapesten inkább 10-11)

Országút:6.5

Autópálya:7.5-8(ha nagyon hajtod, akkor persze több)

2015. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Városban a 10 liter úgy jön ki hogy óvatosan vezetsz. Ha normálisan akarsz vele közlekedni úgy hogy ne szidjanak a körülötted lévők a tötymörgésed miatt akkor 13 litertől felefelé számolj.

Országúton 7 körül ki lehet jönni.

2015. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hülyeség.Mi munkatársammal, az ő kocsijával is szoktunk munkába járni Nyíregyháza egyik végéről a másikra, tehát pont keresztül a belvároson, és úgy eszik 9.1-et.És nem anyáznak, rendesen haladunk.Az a 13 az előzőnek nem tudom, hogy jött ki.Vagy nincs ilyen kocsija, és csak hasraütésszerűen mondott valamit, vagy masszívan Budapest legforgalmasabb részein jár vele.Ha az utóbbi igaz, akkor elnézést kérek, mert azt írtam, hogy hülyeség.
2015. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!