Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne elektromos...

Mennyibe kerülne elektromos szervót éppítetni egy volkswagen polo 3-ba?

Figyelt kérdés
1997-es évjáratról van szó, mivel láttam, hogy nem annyira bonyolúlt egy elektromosat beépítettni mint egy normáls szervót ezért, az elektromosnál kötöttem ki, mik is kellenek hozzá ? hol tudom ezt beszerezni? bármelyik szerelő megcsinálja ? mennyi a szervó ára, és kb mennyi a munkadíj ?
2015. ápr. 18. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A 3-as Polot szerelték sima hidraulikus szervóval, amit töredék pénzért be lehet szerezni és gyorsan be lehet építeni, nem értem miért kell neked elektromos szervó, ami amúgy semmivel nem tud többet. Az új autóknál divat az elektromos szervó, mert minden gramm kibocsájtott károsanyaghoz tartozó teljesítményért vért izzadnak a gyártók a szigorú előírások miatt, nem azért, mert az annyival többet tudna. Az új modelleknél már nem mindig engedhetik meg maguknak, hogy a megtermelt értékes mozgási energiát a szervóra pazarolják. De te ezzel csak magadat szivatod.
2015. ápr. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából azért gondoltam az elektromos szervót, mert olcsóbbnak mondták beszereltetni mint a sima hidraulikusat
2015. ápr. 18. 01:58
 3/4 anonim ***** válasza:
50-60.
2015. ápr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy olcsóbb lenne, ráadásul csak valami utólagos tákolmány lenne az egész, jobb a gyári verzió, azt legalább normálisan kitalálták.
2015. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!