Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » WARTBURGgal jó érzés néha pár...

WARTBURGgal jó érzés néha pár karikát menni a városban?

Figyelt kérdés

Szeretem a nosztalgikus érzést.

Nem csak mindig a nyugati kocsikban kell ülni.

Hétvégén ha süt a nap előhozom a zöld vartyút.

Kitakarítva, polírozva,felfényezve, csillogvillog.

Néha integetnek a csajok is.

Bevárok pár ladát és szoktunk adni az érzésnek a pirosnál.

másnak is van hasonló retro feelingje?



#vareszladazsiguli
2015. ápr. 14. 20:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Wadmalac!

Na és egy Renault Alpine A110-es, vagy egy Porsche 356?

Legrosszabb esetben :) egy '38-as Citroen Traction Avant?

2015. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Meridián1 ***** válasza:
Kiváló hobbi a Wartburgozás, legyorsul az még a mostani műanyag autók közül is jópárst. :)
2015. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Az első öt válaszoló tudja mi a különbség a nosztalgia, veteránautózás, mint hobbi és a kispénzűség túlmagyarázása között...
2015. ápr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Wadmalac ***** válasza:

Jobbágy Zsolt:

Egy '69-es Charger.

Az jöhet.

:D

2015. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Bajer ***** válasza:
Trabival is nagy életérzés nyomulni de 1980-as Ladával és '86-os Transporterrel is nagyon retro feeling. Wareszt csak egyszer, 5 évesen "vezettem" apám ölében ülve de ma is szívesen elpöfögtetnék egy tank benzint egy ilyen szocreál masinával. Egyedül a régi Dacia nem tetszik. Ki se próbálnám soha.
2015. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Wadmalac ***** válasza:

Én azt imádtam ezekben a vasakban, hogy nem csak hogy hangjukról egyértelműen azonosíthatóak voltak, de ha bekötött szemmel bevezetnek a garázsba, szagról megmondod, milyen kocsi áll ott. :D

Én csak a 105-ös Skodával voltam úgy, hogy inkább soha többet nem vezetném, égnek állt mindig a hajam a hátulról buborékoló, agynyomó infrahang-támadást intéző motorzajtól, és különben is, az az autó a gyorsulás szó negatív szinonimája. :D

Egy trabinak, kispóknak akkora fílingje van, hogy annak mindent meg lehet bocsátani. :D

2015. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Wadmalac ***** válasza:

"Egyedül a régi Dacia nem tetszik. Ki se próbálnám soha."

Életemben egyetlenegyszer vezettem, emlékezetes volt, mert helyből kezemben maradt a teljes váltórúd, alig tudtam visszatalálni vele a gumihurkába. :D

2015. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Fölösleges szidni a Dáciát! Csak oda kell figyelni, észrevenni és megélni a vele kapcsolatos örömteli pillanatokat.

Például azt, amikor kiszállsz belőle és eldöntöd, hogy soha többé nem ülsz ilyen tákolmányba. :)

2015. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Wadmalac ***** válasza:
:D
2015. ápr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Wadmalac ***** válasza:

Ha már waresz, azért van, ami egy sima nosztalgiánál jobban vonzaná a volán mögé a fenekem:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!