Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1. 0 vagy 1.3?

Suzuki Swift 1. 0 vagy 1.3?

Figyelt kérdés
Most csinalom a jogsit lassan meg lesz. Szerintetek melyik jobb kocsi? Fogyasztasuk? Csak ilyen kezdo autokent kellene mig bele nem jovok mert olcso, nem sokat fogyasztanak. A suzuki sz*r kocsi valaszokal kimeljetek. Koszi.

2015. ápr. 8. 09:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
1.3 Én ezrest vezetek, ráadásul 4 sebességest. 90 felett olyan érzés mintha belépnénk a sztratoszférába. No nem a gyorsaság miatt, hanem a hangok, meg a rázkódás. Ez a motor gyenge. Hiába könnyű hozzá a kasztni, autópályára menni vele életveszély, és szenvedés. Ahogy sokan is írják, sokkal többet nem eszik a nagyobb motor, de legalább van benne egy kis plusz kraft. És persze nagyon nehéz kifogni a 4 sebességes karbisokat, nekünk sikerült. Messziről elkerülni!
2015. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1.3 szerintem is. Azzal már autópályán is lehet menni nyugodtan, nem kihívás a bulgár kamion. :D

Ajánlották az autómatát, de szerintem azt felejtsd el, mert lomhább vele az autó, többet is fogyaszt és ha elromlik, sokkal drágább mint a manuális.

2015. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10- bocsánat. igazad van, elírtam. 16 szelepre gondoltam, nem 16 hengerre. :)
2015. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1.3 8V vagy 16v ,de ezrest ne vegyél,mert sok értelme nincs,télen 1 literrel esznek többet ,mint nyáron.

Ha eléggé ügyes vagy es értesz egy kicsit a műszaki részhez,akkor akar otthon is rendbe rakhatod(fék,olaj csere szűrőkkel együtt)

Könnyen szerelhetok es hálásak ha évente 1x felnyitod a motorhaztetot es belenézel :)

2015. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ti, hogy mentek 7-8 literek olvasok 1.0 swifthez ? :D hát ha valaki nem botlábu akkor az 1.0-al városközt 100 km/h körül országúton 5,5-6 literes átlag jön ki nem több. Csak városban 6,5 Szóval az a 8-9 liter nem tudom, hogy jön össze :) nyilván ha ész nélkül nyomja valaki annak lehet, de bőven jó kis autó tudni kell vele menni és akkor nem érződik gyengének sem!
2015. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!