Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1. 0 vagy 1.3?

Suzuki Swift 1. 0 vagy 1.3?

Figyelt kérdés
Most csinalom a jogsit lassan meg lesz. Szerintetek melyik jobb kocsi? Fogyasztasuk? Csak ilyen kezdo autokent kellene mig bele nem jovok mert olcso, nem sokat fogyasztanak. A suzuki sz*r kocsi valaszokal kimeljetek. Koszi.

2015. ápr. 8. 09:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem sokat fogyasztanak, de télen beverik ezek is a 8-9-et nyugodj meg :)

Emellé fapadosak.

2015. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nekem sok, és sokféle szuzukim volt, és van is..

mint kezdőnek a legideálisabb az ezres, háromhengeres...azon mindent meg lehet tanulni, viszonylag jól lehet bele pakolni is..a fogyasztását egy autónak sem szabad nézni, mert az annyi, ahogy vezetsz..

az automata ezresem télen kilencet evett..igaz utánfutóval is hajtottam, akkor 11.

később válthatsz valami kényelmesebbre.


ha élményautózni akarsz később, akkor automatát keress.

vehetsz 1.3 szedant is..az szebb..(talán)

2015. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Vizéli László ***** válasza:
1.3 Nem fogyaszt eget rengetően többet az 1.0-nál, és azért egy pici + tartalék erő is van benne a kisebb motorhoz képest. Száguldozni meg azzal se fogsz nagyon, nem lesz erőgép, de rutin szerzéshez abszolút jó választás. én a 2 közül 1.3-at választanám.
2015. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha a te nevedre lesz a biztosítás, akkor 1.0! Egyébként mindenképp 1.3 (a 16v se rossz).


nekem télen az 1.0 7-7.5 l közt evett.

2015. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

az 1.3 as nem eszik többet mint az 1.0 es

viszont lágyabb a motorhang(mivel 4 hengeres az 1.0 es meg 3 hengeres)

és azért az plusz erő is jól jöhet, főleg ha országuton is akarsz autózni.

az 1.3 as városban 7 literrel elmegy ha takarékosan vezetsz:)

2015. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Én ültem mindkettőben, az 1.0 veszettül rázza a kasznit alapjáraton. Nagyon idegesítő ezt elviselni. Az 1.3, viszont teljesen rendben van, jól is megy, van ereje. Teljesen más autóvá teszi ez a két motor ugyanazt a kocsit. Fogyasztás talán városban több 1 literrel, kint szinte észrevehetetlen.
2015. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
1.3 mindenképpen
2015. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Wadmalac ***** válasza:
62%

Nekem volt ezresem, apám is azt vett. Amíg síkon, egyedül mászkálsz vele, elmegy, de tényleg harmatgyenge, négy fővel egy 7-8%-os emelkedőn kapcsolgathatsz vissza kettesig, hogy feljusson. Vontatni max. egy görkorcsolyást.

Ha városban mászkálsz csak, esetleg némi városközi 90-es gurulgatás, fogyasztásra jobban kijöhetsz, mint egy 1.3 esetén ,de ahogy felszabadulsz egy autópályára, az ezres csak eszik, de nem megy.

Én az 1.3-at ajánlanám. Hacsak nem tudsz elkapni egy 1.6 sedant, az az igazi.

Automata váltó felejtős, a légkondi jól jön, de az még az 1.6-ost is megtorpantja.

2015. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1.3 V16
2015. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Wadmalac ***** válasza:

#9:

Inkább 16V az. A V16, az a Bugatti. :D

A VVT motor lenne 1.3-ban az igazi, de az már csak Ignisekbe került, régi Swiftbe még nem.

2015. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!