Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift, vagy VW golf 3?

Suzuki swift, vagy VW golf 3?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok? Több szempontból... Alkatrész árak, megbízhatóság, kaszni, ....és minden más ami eszetekbe jut leírni róla. Ja és mind kettő 94 és 98 évjárat körüli.

2015. ápr. 7. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sosem volt Golf 3-am,Swiftem van 98-as.

Éppen ezért nem anyázom a Golfokat.Talán kicsit biztonságosabb,de számomra ennyi.

2015. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem egy kategória, a Golf 3 komolyabb autó.
2015. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi rá a keret? Ha 300 van rá átírással együtt, akkor Swift, egyébként Golf.
2015. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Golf.
2015. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Swift: Megbízható, olcsó hozzá minden, jól megy már a 68 lóerős 1.3-as is, keveset fogyaszt, kicsi a csomagtartó, gyengék a fékek, rossz úton pattog, törik mint a ropi, a garázsban tartottak nem rohadnak, rengeteg van belőle, ezért van miből válogatni, 300-ért már jókat lehet venni.


Golf: Viszonylag megbízható, de több vele a baj mint a swiftel, olcsó hozzá minden, az alap 1.4 rettenetesen gyenge, szerintem 1.8 vagy 1.9 tdi az ajánlott motor hozzá, többet fogyaszt 1-2 literrel, mint a swift (kivéve dízel), picit nagyobb csomagtartó, biztonságosabb, elég sokban van abs és légzsák, már fiatalon is rohadtak, mostmár méginkább, nagyon felkapott autó, ezért sokkal drágább egy jó állapotú, mint a swiftből, egész kényelmes ülései vannak.


Bocs, hogy ömlesztve írtam

2015. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Swift.
2015. ápr. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 22 évesen most tudtam megszerezni a jogsimat( Nem a bukások miatt) első autó vásárlása lenne. Konkrét keretet nem tudnék mondani, de kb 300-350 ezer között gondolkoztam átírással együtt. Az eddigi véleményeket kérdezve ezt a kér autót ajánlották sokat.
2015. ápr. 8. 08:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Annyiba még egy F Astra is belefér, kicsivel kényelmesebb meg "presztizsebb" mint a Swift.
2015. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hegedus Csaba ***** válasza:
Ekkora keretnél én a Swiftet mondanám. Ha egyedül ülsz benne, akkor az 1.0-s motorral se megy szarul. Fent említették, hogy gyengék a fékek; ezzel annyira nem értek egyet, ha nem nyomod be azonnal a kuplungot fékezésnél (használsz egy kis motorféket is) akkor elég hamar megáll. Én azt szoktam játszani hogy 100-ról mennyi idő előtt lassít le 60-ra, mikor elérem a lakott terület táblát.
2015. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért akkor csak Swiftet vegyél.
2015. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!