Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?

Milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy megbízható legyen,2000 évjárattól felfelé,600-700 ezer forintig,sportos és ami a legfontosabb,ne legyen tömegautó.Az erő annyira nem számít,1.6 is bőven jó,persze,ha nem 2 tonnás a kaszni,de 1.6 alá nem szívesen mennék.
2015. febr. 25. 19:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Mazda MX-5:Bőven 700 felett mennek sajnos,bár nekem amúgy is túl gömbölyű,kicsit nőies kocsik.


VW Golf IV: nem rossz,de elég unalmas.3-as golf ezerszer jobban tetszett,csak azok meg már öregek.Valamint több tulajtól is hallottam,hogy a legrosszabb az össze golf közül megbízhatóság terén.


Volvo V40: elég nagypapás autó,de amúgy tetszettek mindig is a Volvok,de nem ilyenre gondoltam :)


Subaru Impreza: 1 milla felett vannak a normálisak sajnos :(


Honda Accord:jók,tetszenek,bár normálisat szerintem ebből is 700 felett kap az ember,ami nem is túl öreg.


Audi A3: na ilyenre gondoltam. Kiváló lenne. Három ajtósba nagyon baba. Egész jó áron lehet már kapni. Erre eddig nem is gondoltam,köszönöm! :)

2015. febr. 25. 22:12
 12/16 Koaxk Ábel ***** válasza:
Audi A3 nagyon jó kis kocsi, nekem volt ilyen, bár a 2003-tól gyártott modellből. Én bátran ajánlom, én azért nem linkeltem ilyet, mert 2000 évjáratot jelölted meg legöregebbnek és sajnos az A3-asok viszonylag értékállóak így 700 környékén többnyire 97-98-99-esek mennek.
2015. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Kicsit drágább,de elég patentnek tűnik:

[link]


Igaz 700 alatt csak kettő darabot találtam most,de ez se tűnik első ránézésre rossznak:

[link]

2015. febr. 25. 23:43
 14/16 Koaxk Ábel ***** válasza:

Képekből max az ordító hibákat lehet leolvasni, de mint tudjuk eladás előtt azért minden autó ki van glancolva.


Mindeképpen szerelővel kell elmenni és megnézni, lehetőleg olyannal aki úgy képben van az adott autó típushibáival, esetleg még computere is van kiolvasni a hibákat.

2015. febr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jaja,mindenképp vinnék magammal valakit.
2015. febr. 26. 12:41
 16/16 Koaxk Ábel ***** válasza:
Ma én is eladtam az A3-asomat amit már 4 hónapja árulok :D
2015. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!